Delicje Szampańskie malinowe

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Biszkopty z galaretką o smaku malinowym (52 %) oblewane czekoladą (15 %) firmy Wedel?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Biszkopty z galaretką o smaku malinowym (52 %) oblewane czekoladą (15 %) marki Wedel:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1517 kJ |
| 359 kcal | |
| Tłuszcz | 7.10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3.30 g |
| Węglowodany | 70.00 g |
| Cukry ogółem | 52.00 g |
| Błonnik | 1.40 g |
| Białko | 3.30 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.25 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Wedel opisuje Biszkopty z galaretką o smaku malinowym (52 %) oblewane czekoladą (15 %) tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Biszkopty z galaretką o smaku malinowym (52 %) oblewane czekoladą (15 %) firmy Wedel. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 17 ocen.
- I.Monika , 2023-04-06 20:50:03Pyszne
inne produkty w kategorii ciastka
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Delicje Szampańskie malinowe do kategorii ciastka.
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wil(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_wisniowe/25450.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, zagęszczony sok morelowy 2 %, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgo(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_morelowe/25452.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok pomarańczowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_pomaranczowe/25453.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada/18223.htmlmąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzonypalmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:E160B],subs(...)
Cena: 4,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cukry_Nyskie_Herbatniki_FITFREE_waniliowe/22146.html2026-12-18
Firma Wedel prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 41 produktów marki Wedel.
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlmiazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_waniliowa/20215.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlmiazga sezamowa (45 %), syrop glukozowy, cukier, rodzynki (7 %), orzeszki arachidowe (7 %), tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_z_bakaliami/23265.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Mleczna_czekolada_z_nadzieniem_malinowym/33993.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,61 zł
PLN https://dodomku.pl/E._Wedel_czekolada_nadziewana_mleczna_truskawkowa/34986.html






Koszyk z zakupami