Zott Deser z Koroną truskawkowy

Zott
Zott Deser z Koroną truskawkowyZott Deser z Koroną truskawkowy
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-16

pojemność

cena za kilogram

15,31 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40338477

Cena: 2,68 zł

2.68 PLN 2026-10-16 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Deser z Koroną truskawkowy marki Zott?

Producent marki Zott opisuje Deser z Koroną truskawkowy tak:

Zott

inne produkty w kategorii desery mleczne

Wyrób firmy Zott o nazwie Deser z Koroną truskawkowy został przypisany do kategorii desery mleczne. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
Data przyd. 2026-10-31
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku czekoladowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-07
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku waniliowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-31
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
154,91zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-09
Smakija kaszka z sosem z malin Smakija kaszka z sosem z malin
130 g
26,23zł/kg

Cena: 3,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-25
Bakoma Satino Gold Deser kawowy z Bakoma Satino Gold Deser kawowy z
sosem o smaku karmelowym 135 g
34,15zł/kg

Cena: 4,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-12

inne produkty marki Zott

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Zott? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Zott Monte Max deser mleczny 4 Zott Monte Max deser mleczny 4
kubeczki 400 g
23,73zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-14
Zott Monte deser mleczny Zott Monte deser mleczny
z czekoladą i orzechami 150 g
28,87zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2026-11-07
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy truskawka 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-14
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy malina 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-14
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy wiśnia 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-14
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy brzoskwinia 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-10-14
Zott Primo Jogurt naturalny Zott Primo Jogurt naturalny
180 g
9,50zł/kg

Cena: 1,71 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2026-11-01
Zott Belriso deser mleczny z ryżem Zott Belriso deser mleczny z ryżem
Data przyd. 2026-10-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5