Łowicki kefir 1.5%

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kefir zawartość tłuszczu 1,5% firmy Łowicki?
Jak powstał produkt Kefir zawartość tłuszczu 1,5% firmy Łowicki - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 186 kJ/44 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 3,4 g |
| Białko | 3,2 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Łowicki opisuje Kefir zawartość tłuszczu 1,5% tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kefir zawartość tłuszczu 1,5% firmy Łowicki. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
- Marek , 2023-06-28 13:26:43Ok.
inne produkty w kategorii kefir, maślanka, serwatka
Wyrób firmy Łowicki o nazwie Kefir zawartość tłuszczu 1,5% został przypisany do kategorii kefir, maślanka, serwatka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 4,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turecki_przysmak/110406.html2026-06-01
Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 2 %
Cena: 3,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Kanka_Kefir_naturalny/114933.htmlmaślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe (...)
Cena: 3,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Maslanka_truskawkowa/99414.html2026-06-04
Cena: 3,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Maslanka_naturalna/99415.htmlCena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Robico_Kefir/102924.html2026-05-28
Cena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Kefir_naturalny/35924.htmlCena: 2,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Doskonaly_napoj_turecki_Ayran/55667_2422621_284.html






Koszyk z zakupami