Robico Kefir

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kefir firmy Robico.
Jak powstał produkt Kefir firmy Robico - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 180 kJ/43 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| Węglowodany | 4,2 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| Białko | 3,1 g |
| Sól* | 0,1 g |
| * wynika z naturalnej zawartości sodu |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Robico opisuje Kefir tak:
inne produkty w kategorii kefir, maślanka, serwatka
Robico Kefir w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kefir, maślanka, serwatka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 27 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
maślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe (...)
Cena: 3,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Maslanka_truskawkowa/99414.html2026-06-11
Cena: 3,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Maslanka_naturalna/99415.htmlmleko, maślanka, wsad owocowy truskawka (cukier, truskawki 2,45 % w maślance, skrobia kukurydziana, owocowo roślinne koncentraty: koncentrat soku z marchwi, koncentrat z march(...)
Cena: 7,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Maslanka_Mragowska_truskawkowa/30163.html2026-06-01
mleko, maślanka, wsad wieloowocowy z owocami leśnymi (cukier, czerwone porzeczki 1,9 % w maślance, jeżyny 1,3 % w maślance, jagody 0,7 % w maślance, skrobia kukurydziana, owoc(...)
Cena: 7,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Maslanka_Mragowska_owoce_lesne_1_litr/30164.html2026-06-09
Cena: 5 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Kefir_naturalny/35924_2426270_500.htmlCena: 2,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmlek_Kefir_naturalny/50491.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Maslanka_Mragowska_naturalna/51180.htmlPoznaj produkty marki Robico - w aktualnej ofercie mamy 2 produktów Robico.
Cena: 5,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Robico_Kefir_w_szklanej_butelce/102929.html






Koszyk z zakupami