Bio Oragnica Italia pomidory suszone w oleju BIO

bioragnica nouva

SKŁADNIKI
pomidory pół-suszone*(54,48%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 539 kJ / 130 kcal
Tłuszcz: 9,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,10 g
Węglowodany: 7,60 g
w tym cukry:  6,70 g
Białko: 2,0 g
Sól:  1,28 g

Bio Oragnica Italia pomidory suszone w oleju BIOBio Oragnica Italia pomidory suszone w oleju BIO
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-05-01

pojemność

cena za kilogram

85,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689004897

8029689004897

Cena: 16,30 zł

16.30 PLN 2029-05-01 NewCondition

Czy warto kupić produkt Bio Oragnica Italia pomidory suszone w oleju BIO marki bioragnica nouva?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Bio Oragnica Italia pomidory suszone w oleju BIO marki bioragnica nouva:

pomidory podsuszone* (54,48%), olej słonecznikowy* (33,60%), oliwa z oliwek extra virgin* (8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Producent marki bioragnica nouva opisuje Bio Oragnica Italia pomidory suszone w oleju BIO tak:

SKŁADNIKI
pomidory pół-suszone*(54,48%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 539 kJ / 130 kcal
Tłuszcz: 9,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,10 g
Węglowodany: 7,60 g
w tym cukry:  6,70 g
Białko: 2,0 g
Sól:  1,28 g


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy bioragnica nouva o nazwie Bio Oragnica Italia pomidory suszone w oleju BIO został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

La Bio Idea pomidory suszone w La Bio Idea pomidory suszone w
oleju BIO 190 g
88,58zł/kg

Cena: 16,83 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-11-30
Krakus chrzan Krakus chrzan
Data przyd. 2027-05-30
Bioragnica nouva karczochy Bioragnica nouva karczochy
BIO
Bioragnica nouva karczochy Bioragnica nouva karczochy
grillowane w oleju BIO 190 g
91,95zł/kg

Cena: 17,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-11-30
Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
280 g
40,64zł/kg

Cena: 11,38 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-26
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
400 g
13,05zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-10-04
Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-09-24
Alce Nero pomidory pelati Alce Nero pomidory pelati
Bez skóry w puszce BIO 400 g
22,85zł/kg

Cena: 9,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-31
La Bio Idea Pomidory krojone La Bio Idea Pomidory krojone
Bez skóry BIO 400 g
20,75zł/kg

Cena: 8,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-12-31

inne produkty marki bioragnica nouva

Poznaj produkty marki bioragnica nouva - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów bioragnica nouva.

Biorganica Nouva Oliwki zielone bez Biorganica Nouva Oliwki zielone bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-05-30
Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5