Kujawski Olej z pierwszego tłoczenia z czosnkiem

Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego tłoczenia z czosnkiemKujawski Olej z pierwszego tłoczenia z czosnkiem
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-18

pojemność

cena za litr

38,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012004827

5900012004827

Cena: 9,70 zł

9.70 PLN 2027-09-18 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Olej z pierwszego tłoczenia z czosnkiem firmy Kujawski.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kujawski:

rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (98,3 %), czosnek (1,3 %), ekstrakt czosnku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3657 kJ/889 kcal
Tłuszcz / w tym:98,3 g
- w tym kwasy nasycone 7,4 g
Węglowodany 0,9 g
- w tym cukry0 g
Białko 0,2 g
Sól 0 g
Omega 3*7,9 g
*naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kujawski opisuje Olej z pierwszego tłoczenia z czosnkiem tak:

smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
Marka:Kujawski
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Adres zwrotny:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Produkt Olej z pierwszego tłoczenia z czosnkiem firmy Kujawski znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:

Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek bazylia 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cytryna 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-25
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cztery pieprze 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-16
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek rozmaryn 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-18
Monini Przyprawa na bazie oliwy Monini Przyprawa na bazie oliwy
z oliwek biała trufla 250 ml
99,24zł/l

Cena: 24,81 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-03
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek czosnek & chili 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-24
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19

inne produkty marki Kujawski

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kujawski, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 12,18 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-04
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia 750 ml
19,99zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-03
P R Z E C E N A -10%
Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
tłoczony na zimno 250 ml
28,76zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-21
Kujawski Olej słonecznikowy Kujawski Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno 250 ml
42,56zł/l

Cena: 10,64 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-22
Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Olej rzepakowy
z rozmarynem, oregano i bazylią 250 ml
38,72zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-10-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5