Bio Planete Olej sałatkowy tłoczony na zimno BIO

Bio Planete
Bio Planete Olej sałatkowy tłoczony na zimno BIOBio Planete Olej sałatkowy tłoczony na zimno BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

47,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020205719

3445020205719

Cena: 23,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
23.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Olej sałatkowy tłoczony na zimno BIO marki Bio Planete?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Olej sałatkowy tłoczony na zimno BIO marki Bio Planete:

olej rzepakowy*(64%), olej słonecznikowy*(18%), oliwa z oliwek extra virgin*(18%)

Producent marki Bio Planete opisuje Olej sałatkowy tłoczony na zimno BIO tak:

Bio Planete

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Bio Planete Olej sałatkowy tłoczony na zimno BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Bio Planete Olej do gotowania Bio Planete Olej do gotowania
i smażenia BIO 500 ml
39,98zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-30
Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01

inne produkty marki Bio Planete

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planete, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 1 l

Cena: 71,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet Mąka kasztanowa Bio Planet Mąka kasztanowa
bezglutenowa BIO 400 g
48,63zł/kg

Cena: 19,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
z Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

Cena: 42,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Planete Olej kokosowy bezwonny Bio Planete Olej kokosowy bezwonny
BIO 400 ml
77,85zł/l

Cena: 31,14 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Olej do Pizzy i Bio Planete Olej do Pizzy i
Makaronu o smaku Chili i Pomidora 250 ml
114,52zł/l

Cena: 28,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Bio Planete Olej kokosowy Bio Planete Olej kokosowy
virgin BIO 950 ml
76,83zł/l

Cena: 72,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-07
Bio Planete Olej shea rafinowany Bio Planete Olej shea rafinowany
BIO 200 ml
223,35zł/l

Cena: 44,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5