Krakus chrzan

Krakus
51Krakus chrzan
Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
Krakus chrzanKrakus chrzan
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

27,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731554

5900397731554

Cena: 5,29 zł

5.29 PLN 2027-05-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Chrzan tarty marki Krakus?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Krakus chrzan? Sprawdź listę składników:

korzeń chrzanu (60 %), woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
energia654 kJ / 157 kcal
tłuszcz9,8 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany12 g
w tym cukry9,5 g
białko2,7 g
sól1,4 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera

Producent marki Krakus opisuje Chrzan tarty tak:

Ze świeżego chrzanu Kremowa konsystencja z wyczuwalnymi chrzanowymi wiórkami. Swą wyrafinowaną ostrością wzbogaca smak mięs i wędlin.
Cechy:bez zagęstników, Polska Marka
Marka:Krakus
O marce:Krakus Gwarancja Smaku Krakus Marka Eksportowa
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chrzan tarty.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Przygotowanie i stosowanie:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszaj.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Adres zwrotny:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice

Jakie recenzje zebrał produkt Chrzan tarty marki Krakus? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Krakus chrzan do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

    Bioragnica nouva karczochy Bioragnica nouva karczochy
    BIO
    Bioragnica nouva karczochy Bioragnica nouva karczochy
    grillowane w oleju BIO 190 g
    91,95zł/kg

    Cena: 17,47 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-11-30
    Bio Oragnica Italia pomidory Bio Oragnica Italia pomidory
    suszone w oleju BIO 190 g
    85,79zł/kg

    Cena: 16,30 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-05-01
    La Bio Idea pomidory suszone w La Bio Idea pomidory suszone w
    oleju BIO 190 g
    88,58zł/kg

    Cena: 16,83 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-11-30
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
    babcine 480 g
    14,56zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-31

    inne produkty marki Krakus

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Krakus? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Krakus Kabanosy klasyczne z szynką Krakus Kabanosy klasyczne z szynką
    Data przyd. 2026-12-23
    Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
    czerwonego 300 ml
    24,67zł/l

    Cena: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-10-30
    Krakus Golonka wieprzowa Krakus Golonka wieprzowa
    300 g
    31,10zł/kg

    Cena: 9,33 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2028-06-12
    Krakus Gulasz angielski Krakus Gulasz angielski
    300 g
    31,07zł/kg

    Cena: 9,32 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2028-05-26
    Krakus Wieprzowina w sosie Krakus Wieprzowina w sosie
    własnym 300 g
    37,97zł/kg

    Cena: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-07-28
    Krakus Luksusowa mielonka Krakus Luksusowa mielonka
    wieprzowa 300 g
    30,97zł/kg

    Cena: 9,29 zł

    PLN
    1
    39
    Data przyd. 2028-03-27
    Krakus Łopatka wieprzowa Krakus Łopatka wieprzowa
    300 g
    36,13zł/kg

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-05-18
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5