Mestemacher pumpernikiel

Mestemacher
59Mestemacher pumpernikiel
Chleb delikatesowy o subtelnym, słodkim smaku uzyskanym dzięki procesowi długiego, nawet 20-godzinnego wypieku. Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
Mestemacher pumpernikielMestemacher pumpernikiel
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

16,48 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000059

5900585000059

Cena: 4,12 zł

4.12 PLN 2026-11-01 NewCondition
Mestemacher pumpernikiel Mestemacher pumpernikiel
250 g
27,44zł/kg

Cena: 6,86 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-15
P R Z E C E N A -40%
Mestemacher pumpernikiel Mestemacher pumpernikiel
250 g
16,48zł/kg

Cena: 4,12 zł

PLN
1
93
Data przyd. 2026-11-01

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony firmy Mestemacher?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony marki Mestemacher:

rozdrobnione ziarno żytnie (60 %), woda, syrop z buraków cukrowych, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
wartość energetyczna745 kJ (177 kcal)
tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
węglowodany 32,6 g
w tym cukry 6,0 g
błonnik 9,6 g
białko 4,4 g
sól 0,81 g
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 1,4 WW*
*WW - wymiennik węglowodanowy

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać

Producent marki Mestemacher opisuje Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony tak:

Chleb delikatesowy o subtelnym, słodkim smaku uzyskanym dzięki procesowi długiego, nawet 20-godzinnego wypieku. Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
Cechy:odpowiedni dla wegan
Marka:Mestemacher
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony.
Przechowywanie:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów. Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Rodzaj opakowania:Torba
Adres zwrotny:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań, tel. (+48) 61 651 78 06

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony firmy Mestemacher? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.




    inne produkty w kategorii pieczywo pakowane hermetycznie

    Wyrób firmy Mestemacher o nazwie Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony został przypisany do kategorii pieczywo pakowane hermetycznie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Mestemacher chleb żytni razowy Mestemacher chleb żytni razowy
    krojony 500 g
    14,32zł/kg

    Cena: 7,16 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-03-15
    Mestemacher chleb żytni Mestemacher chleb żytni
    pełnoziarnisty z siemieniem lnianym 500 g
    14,60zł/kg

    Cena: 7,30 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-04-15
    Mestemacher Chleb Fitness żytni Mestemacher Chleb Fitness żytni
    pełnoziarnisty z płatkami owsianymi 500 g
    14,34zł/kg

    Cena: 7,17 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-15
    Mestemacher Chleb pełnoziarnisty Mestemacher Chleb pełnoziarnisty
    żytni z pestką dyni 500 g
    14,82zł/kg

    Cena: 7,41 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-03-15
    Mestemacher Chleb żytni Mestemacher Chleb żytni
    pełnoziarnisty z ziarnem słonecznika 500 g
    14,84zł/kg

    Cena: 7,42 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-04-15
    Radix-Bis Chleb rustykalny Radix-Bis Chleb rustykalny
    ze śliwką, do upieczenia 350 g
    26,83zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-30
    Radix-Bis Chleb rustykalny Radix-Bis Chleb rustykalny
    do upieczenia 350 g
    26,83zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-02-28
    Radix-Bis Chleb śródziemnomorski Radix-Bis Chleb śródziemnomorski
    do upieczenia 350 g
    26,83zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-28

    inne produkty marki Mestemacher

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mestemacher, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Mestemacher Chleb owsiany Mestemacher Chleb owsiany
    pełnoziarnisty BIO 300 g
    27,77zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-03-15
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5