Piekarnia Malinowscy Szemud
Chleb wieloziarnisty pszenny Chleb wieloziarnisty pszenny
krojony Piekarnia Malinowscy Szemud 450 g
13,60zł/kg

Cena: 6,12 zł

PLN
1
23
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud
Chleb zwykły cały Chleb zwykły cały
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,35zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
25
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud
Chleb zwykły krojony Chleb zwykły krojony
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,65zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
32
Chleb zwykły krojony
5 5
5 5 Chleb zwykły krojony
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud
Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
Bułka pszenna zwykła x 3 szt. 300 g
9,97zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
21
Dzisiejsza dostawa
Piekarnia Malinowscy Szemud
Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
Rogal pszenny z makiem x 2 szt. 300 g
9,33zł/kg

Cena: 2,80 zł

PLN
1
17
Dzisiejsza dostawa
5907465691048 5907465691048 Chleb Dobry
Chleb Dobry chleb żytni z miodem Chleb Dobry chleb żytni z miodem
400 g
31,23zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
1
Chleb Dobry chleb żytni z miodem
5 5
5 2 Chleb Dobry chleb żytni z miodem
Dzisiejsza dostawa
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5