Radix-Bis Chleb rustykalny do upieczenia

Radix
52Radix-Bis Chleb rustykalny do upieczenia
Radix-Bis Chleb rustykalny do upieczeniaRadix-Bis Chleb rustykalny do upieczenia
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

26,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005611

5907569005611

Cena: 9,39 zł

9.39 PLN 2027-02-28 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu -Bis Chleb rustykalny do upieczenia firmy Radix.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Radix-Bis Chleb rustykalny do upieczenia? Sprawdź listę składników:

Składniki: słonecznik 40%, pestki dyni, siemię lniane, płatki owsiane, otręby owsiane, płatki z komosy, ekspandowana komosa, ekspandowany orkisz, ekspandowany amarantus, babka jajowata, śliwka suszona 8%.


Producent marki Radix opisuje -Bis Chleb rustykalny do upieczenia tak:

Wykonanie: zawartość opakowania wymieszać z 2 jajkami i 75 ml kefiru lub maślanki, 1 łyżeczka soli. Całość przełożyć do foremki i piec ok. 40 min. w temp. 180 stop.C.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru -Bis Chleb rustykalny do upieczenia firmy Radix. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii pieczywo pakowane hermetycznie

    Wyrób firmy Radix o nazwie -Bis Chleb rustykalny do upieczenia został przypisany do kategorii pieczywo pakowane hermetycznie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Radix-Bis Chleb rustykalny Radix-Bis Chleb rustykalny
    ze śliwką, do upieczenia 350 g
    26,83zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-30
    Radix-Bis Chleb śródziemnomorski Radix-Bis Chleb śródziemnomorski
    do upieczenia 350 g
    26,83zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-28
    Mestemacher pumpernikiel Mestemacher pumpernikiel
    250 g
    27,44zł/kg

    Cena: 6,86 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-15
    Mestemacher chleb żytni razowy Mestemacher chleb żytni razowy
    krojony 500 g
    14,32zł/kg

    Cena: 7,16 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-03-15
    Mestemacher chleb żytni Mestemacher chleb żytni
    pełnoziarnisty z siemieniem lnianym 500 g
    14,60zł/kg

    Cena: 7,30 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-04-15
    Mestemacher Chleb pełnoziarnisty Mestemacher Chleb pełnoziarnisty
    Cztero-Zbożowy krojony 500 g
    14,32zł/kg

    Cena: 7,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-15
    Mestemacher Chleb Fitness żytni Mestemacher Chleb Fitness żytni
    pełnoziarnisty z płatkami owsianymi 500 g
    14,34zł/kg

    Cena: 7,17 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-15

    inne produkty marki Radix

    Firma Radix prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 47 produktów marki Radix.

    Radix-Bis agar Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Cena: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
    150 g
    46,60zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    9,47zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-17
    Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
    500 g
    12,00zł/kg

    Cena: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-25
    Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    11,78zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-12
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5