Bakoma Twist jogurt do picia poziomkowy

Bakoma
55
smaczny i ożywiającyBakoma Twist jogurt do picia poziomkowy
412Bakoma Twist jogurt do picia poziomkowy
Bakoma Twist jogurt do picia poziomkowyBakoma Twist jogurt do picia poziomkowy
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-17

pojemność

cena za kilogram

16,53 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197011009

5900197011009

Cena: 6,28 zł

6.28 PLN 2026-10-17 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Jogurt do picia o smaku poziomkowym firmy Bakoma?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Jogurt do picia o smaku poziomkowym marki Bakoma:

mleko, cukier, truskawki, koncentrat soku z buraka, naturalny aromat poziomkowy, kultury bakterii jogurtowych oraz L. acidophilus i Bifidobacterium
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g jogurtu
Wartość energetyczna275 kJ / 65 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry9,8 g
Białko2,7 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Bakoma opisuje Jogurt do picia o smaku poziomkowym tak:

zawiera bakterie + L. acidophilus + Bifidobacterium, firma polska
Marka:Bakoma
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Jogurt do picia o smaku poziomkowym.
Przechowywanie:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temp.: od +2 °C do +6 °C.
Przygotowanie i stosowanie:Wstrzaśnij przed spożyciem
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Jogurt do picia o smaku poziomkowym firmy Bakoma? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • 2022-09-01 09:05:24smaczny i ożywiający



inne produkty w kategorii jogurty owocowe

Produkt Jogurt do picia o smaku poziomkowym firmy Bakoma znajduje się w kategorii jogurty owocowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu jogurty owocowe:

Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
malinowy 380 g
16,50zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
truskawkowy 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
brzoskwiniowy z mango 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
kawowy 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Twist jogurt do picia owoce Bakoma Twist jogurt do picia owoce
leśne 380 g
16,50zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-31
Bakoma Men napój proteinowy o smaku Bakoma Men napój proteinowy o smaku
waniliowym 380 g
21,66zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-12
Bakoma Men napój proteinowy o smaku Bakoma Men napój proteinowy o smaku
bananowym 380 g
21,63zł/kg

Cena: 8,22 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-30
Bakoma Men napój proteinowy o smaku Bakoma Men napój proteinowy o smaku
czekoladowym 380 g
21,63zł/kg

Cena: 8,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-01-14

inne produkty marki Bakoma

Firma Bakoma prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 15 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 46 produktów marki Bakoma.

Bakoma Satino Napój mleczny Bakoma Satino Napój mleczny
kawowy Latte 250 g
26,12zł/kg

Cena: 6,53 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-18
Bakoma Satino Napój mleczny Bakoma Satino Napój mleczny
kawowy Espresso 250 g
26,12zł/kg

Cena: 6,53 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-21
Bakoma Satino Napój mleczny Bakoma Satino Napój mleczny
kawowy Cappuccino 230 ml
28,39zł/l

Cena: 6,53 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-21
Bakoma Men napój proteinowy o smaku Bakoma Men napój proteinowy o smaku
truskawkowym 380 g
21,66zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-13
Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Jogurt pitny skyr
typu islandzkiego malina truskawka 300 g
23,83zł/kg

Cena: 7,15 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-30
Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Jogurt pitny skyr
typu islandzkiego jagoda borówka amerykańska 300 g
23,83zł/kg

Cena: 7,15 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-23
Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Jogurt pitny skyr
typu islandzkiego mango marakuja 300 g
23,83zł/kg

Cena: 7,15 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-23
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku czekoladowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-07
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5