Rolnik cieciorka konserwowa

Rolnik Cieciorka konserwowa Rolnik, zwana także włoskim grochem, to smaczny, zdrowy i sycący dodatek do wielu potraw, zwłaszcza sałatek i dań warzywnych oraz podstawowy składnik oryginalnej, libańskiej pasty hummus. Ciecierzyca jest jedną z pierwszych roślin uprawianych przez człowieka, z historią sięgającą tysiące lat wstecz. Jej nasiona zawierają aż 25% białka, stanowiąc nieodzowny składnik diety wegetarian i wegan.
Rolnik cieciorka konserwowaRolnik cieciorka konserwowa
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

8,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919006634

5900919006634

Cena: 3,55 zł

Kup 6 szt. po 3.50 zł/szt
3.55 PLN 2029-03-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ciecierzyca konserwowa. Produkt sterylizowany marki Rolnik?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ciecierzyca konserwowa. Produkt sterylizowany marki Rolnik:

ciecierzyca, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna481 kJ
Wartość energetyczna115 kcal
Tłuszcz2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany14 g
w tym cukry0 g
Błonnik6,1 g
Białko6,2 g
Sól0,15 g

Producent marki Rolnik opisuje Ciecierzyca konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Cieciorka konserwowa Rolnik, zwana także włoskim grochem, to smaczny, zdrowy i sycący dodatek do wielu potraw, zwłaszcza sałatek i dań warzywnych oraz podstawowy składnik oryginalnej, libańskiej pasty hummus. Ciecierzyca jest jedną z pierwszych roślin uprawianych przez człowieka, z historią sięgającą tysiące lat wstecz. Jej nasiona zawierają aż 25% białka, stanowiąc nieodzowny składnik diety wegetarian i wegan.
Cechy:zebrane w szczycie sezonu
Marka:Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ciecierzyca konserwowa. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 425 ml Masa netto: 400 g Masa netto po odsączeniu: 240 g
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Rolnik cieciorka konserwowa do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

La Bio Idea ciecierzyca BIO La Bio Idea ciecierzyca BIO
400 g
20,60zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-10-01
Metelliana Ciecierzyca w zalewie Metelliana Ciecierzyca w zalewie
400 g
13,80zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-05-31
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
P R Z E C E N A -25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-01-31
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-26
Kwidzyn groszek konserwowy Kwidzyn groszek konserwowy
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2028-06-30

inne produkty marki Rolnik

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rolnik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5