Łowicz konfitura niskosłodzona jagodowa

Łowicz
52Łowicz konfitura niskosłodzona jagodowa
Łowicz konfitura niskosłodzona jagodowaŁowicz konfitura niskosłodzona jagodowa
masa netto

masa netto

240 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,06 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397012042

5900397012042

Cena: 14,52 zł

14.52 PLN 2027-05-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Konfitura ekstra z jagód niskosłodzona. Pasteryzowana marki Łowicz?

Jak powstał produkt Konfitura ekstra z jagód niskosłodzona. Pasteryzowana firmy Łowicz - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

jagody, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy i cytryniany sodu, sporządzono z 60 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia720 kJ/170 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany40 g
w tym cukry40 g
białko0,5 g
sól0 g

Producent marki Łowicz opisuje Konfitura ekstra z jagód niskosłodzona. Pasteryzowana tak:

Łowicz
O marce:Łowicz Samo najlepsze
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Konfitura ekstra z jagód niskosłodzona. Pasteryzowana.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Konfitura ekstra z jagód niskosłodzona. Pasteryzowana marki Łowicz? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii konfitury

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Łowicz konfitura niskosłodzona jagodowa do kategorii konfitury.

    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    z owoców leśnych 240 g
    59,88zł/kg

    Cena: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-02-28
    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    truskawkowa 240 g
    45,29zł/kg

    Cena: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-06-30
    Herbapol Konfitura z wiśni extra Herbapol Konfitura z wiśni extra
    niskosłodzona 240 g
    35,50zł/kg

    Cena: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-03-30
    Herbapol Konfitura z truskawek Herbapol Konfitura z truskawek
    extra niskosłodzona 240 g
    35,50zł/kg

    Cena: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-11-30
    Herbapol Konfitura z malin extra Herbapol Konfitura z malin extra
    niskosłodzona 240 g
    35,50zł/kg

    Cena: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-07-30
    Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Konfitura malinowa
    o obniżonej zawartości cukrów 240 g
    59,71zł/kg

    Cena: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-06-30
    Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
    Data przydatności
    2027-09-30
    Hektor Konfitura z czarnych Hektor Konfitura z czarnych
    porzeczek 330 g
    24,21zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-05-30

    inne produkty marki Łowicz

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Łowicz, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
    ananasowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    brzoskwiniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30
    Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
    zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    truskawkowy 280 g
    25,86zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    wiśniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    czarna porzeczka 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    jagodowy 280 g
    27,96zł/kg

    Cena: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5