Kujawski olej rzepakowy

Kujawski
55
Bardzo dobry. PolecamKujawski olej rzepakowy
421Kujawski olej rzepakowy
Z pierwszego tłoczenia, czyli bez ekstrakcji chemicznej. Naturalne źródło kwasów omega-3, witaminy E i K Pierwsze tłoczenie (czyli bez ekstrakcji chemicznej) Idealny do: - smażenia - pieczenia - sałatek
Kujawski olej rzepakowyKujawski olej rzepakowy
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-04

pojemność

cena za litr

12,18 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012000232

5900012000232

Cena: 12,18 zł

12.18 PLN 2028-03-04 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno firmy Kujawski?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kujawski:

100 % rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/90 kcal
Tłuszcz/ w tym:10,0 g
- kwasy nasycone0,8 g
- jednonienasycone6,6 g
- wielonienasycone2,7 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E* [mg]2,5 (20,8 %**)
Witamina K* [μg]7,5 (10 %**)
Kwasy Omega 30,8 g
*naturalna zawartość
** % dziennych referencyjnych wartości spożycia
Butelka zawiera 91 łyżek stołowych.

Producent marki Kujawski opisuje Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno tak:

Z pierwszego tłoczenia, czyli bez ekstrakcji chemicznej. Naturalne źródło kwasów omega-3, witaminy E i K Pierwsze tłoczenie (czyli bez ekstrakcji chemicznej) Idealny do: - smażenia - pieczenia - sałatek
Cechy:z pierwszego tłoczenia, omega-3 i wit. E i K
Marka:Kujawski
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno.
Pozostałe informacje:PCBC Certyfikat Q
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data na górnej części butelki. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno firmy Kujawski. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 21 ocen.

  • Joanna R. , 2018-09-27 16:45:52Bardzo dobry. Polecam



inne produkty w kategorii olej, oliwa

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kujawski olej rzepakowy do kategorii olej, oliwa.

Polski olej rzepakowy Polski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 9,25 zł

PLN
1
108
Data przyd. 2027-09-04
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
1 litr

Cena: 30,25 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-11-22
Bartek olej słonecznikowy Bartek olej słonecznikowy
1 litr

Cena: 12,33 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-28
Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek
1 litr

Cena: 32,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-30
P R Z E C E N A -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

Cena: 14,92 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
Big Nature Olej lniany tłoczony Big Nature Olej lniany tłoczony
na zimno 1 litr

Cena: 26,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-17
Oleo olej roślinny uniwersalny Oleo olej roślinny uniwersalny
rzepakowy 900 ml
9,99zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-11-17
Olandia Olej z zarodów rzepaku do Olandia Olej z zarodów rzepaku do
smażenia tłoczony na zimno BIO 500 ml
45,98zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-23

inne produkty marki Kujawski

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kujawski? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Olej rzepakowy
z rozmarynem, oregano i bazylią 250 ml
38,72zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-10-16
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia 750 ml
19,99zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-03
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-18
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19
P R Z E C E N A -10%
Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
tłoczony na zimno 250 ml
28,76zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-21
Kujawski Olej słonecznikowy Kujawski Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno 250 ml
42,56zł/l

Cena: 10,64 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5