Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe

Sodasan Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkoweSodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-29

pojemność

cena za litr

69,97 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886079365

4019886079365

Cena: 20,99 zł

20.99 PLN 2028-01-29 NewCondition

Czy warto kupić produkt ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe marki Sodasan?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe? Sprawdź listę składników:

aqua, potassium sunflowerseedate*, potassium olivate*, alcohol* denat., glycerin*, potassium citrate, parfum, linalool**, limonene**, geraniol**, coumarin, 100 % wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, *100 % składników pochodzenia rolniczego pochodzi z upraw ekologicznie kontrolowanych, ** składniki naturalnych olejków eterycznych

Producent marki Sodasan opisuje ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe tak:

Mydło roślinne do delikatnej pielęgnacji dłoni i ciała, wyprodukowane z ekologicznej oliwy z oliwek. Łagodne mydło w płynie z dodatkiem ekologicznej lawendy, zapewnia naturalną pielęgnację skóry.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Zawiera Linalool. Może powodować reakcje alergiczne.
Marka:Sodasan
Rodzaj opakowania:Pompka
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii mydło

Sodasan ekologiczne mydło roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mydło. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 43 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne z oliwa z oliwek w płynie BIO 300 ml
56,30zł/l

Cena: 16,89 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-27
Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu werbeny i cytryny BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-07
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

Cena: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan mydło roślinne BIO róża Sodasan mydło roślinne BIO róża
i pelargonia 100 g
108,60zł/kg

Cena: 10,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-23

inne produkty marki Sodasan

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sodasan? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Ekologiczne mydło
zielona herbata i limonka 100 g
108,50zł/kg

Cena: 10,85 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-16
Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Ekologiczne mydło
nagietek i aloes 100 g
112,30zł/kg

Cena: 11,23 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-26
Sodasan Mydło cytrusowo-oliwkowe Sodasan Mydło cytrusowo-oliwkowe
Data przydatności
2027-08-20
Sodasan Mydło różano-oliwkowe Sodasan Mydło różano-oliwkowe
Data przydatności
2027-05-13
Sodasan Mydło lawendowo-oliwkowe Sodasan Mydło lawendowo-oliwkowe
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

Cena: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Ekologiczne mleczko Sodasan Ekologiczne mleczko
do czyszczenia 500 ml
33,18zł/l

Cena: 16,59 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5