Rolnik kukurydza konserwowa

Rolnik
Rolnik kukurydza konserwowaRolnik kukurydza konserwowa
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-09-05

pojemność

cena za litr

16,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004548

5900919004548

Cena: 3,43 zł

3.43 PLN 2029-09-05 NewCondition
Rolnik kukurydza konserwowa

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany marki Rolnik?

Jak powstał produkt Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Rolnik - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

ziarno kukurydzy, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 373 kJ
Wartość energetyczna 89 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 4,9 g
Błonnik 3,8 g
Białko 2,9 g
Sól 0,43 g
Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g.

Producent marki Rolnik opisuje Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

aż 140 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! wolnej od GMO! zawierającej naturalnie występujące cukry
Marka:Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 212 ml
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:Wyprodukowano dla: Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Rolnik znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Bonduelle kiełki fasoli Mung Bonduelle kiełki fasoli Mung
Data przyd. 2027-12-31
Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
212 ml
21,37zł/l

Cena: 4,53 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-06-30
Bonduelle Groszek ekstradrobny Bonduelle Groszek ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
z czerwoną fasolą 212 ml
23,54zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
z groszkiem 212 ml
24,48zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2028-08-31
Bonduelle Młoda Marchewka Bonduelle Młoda Marchewka
212 ml
23,54zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-31
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21

inne produkty marki Rolnik

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rolnik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5