Rolnik koncentrat pomidorowy

Rolnik
55
b.dobryRolnik koncentrat pomidorowy
59Rolnik koncentrat pomidorowy
Rolnik koncentrat pomidorowyRolnik koncentrat pomidorowy
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-08-27

pojemność

cena za kilogram

21,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000403

5900919000403

Cena: 4,32 zł

Kup 20 szt. po 4.25 zł/szt
4.32 PLN 2028-08-27 NewCondition

Czy warto kupić produkt Koncentrat pomidorowy 30% (+/- 2%). Produkt pasteryzowany marki Rolnik?

Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 409 kJ/97 kcal
Tłuszcz 1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 14 g
w tym cukry 0,8 g
Białko 5,6 g
Sól 0,08 g

Producent marki Rolnik opisuje Koncentrat pomidorowy 30% (+/- 2%). Produkt pasteryzowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Koncentrat pomidorowy 30% (+/- 2%). Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania 200 ml
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Wyprodukowano dla: F.H. Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Koncentrat pomidorowy 30% (+/- 2%). Produkt pasteryzowany firmy Rolnik. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Joanna Radzikowska , 2018-10-02 22:46:39b.dobry



inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Rolnik koncentrat pomidorowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii koncentraty i przeciery. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 61 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bio Food Koncentrat pomidorowy 30% Bio Food Koncentrat pomidorowy 30%
200 g
66,45zł/kg

Cena: 13,29 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-28
La Bio Idea Koncentrat pomidorowy La Bio Idea Koncentrat pomidorowy
22% BIO 200 g
53,25zł/kg

Cena: 10,65 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-05-30
Włocławek Koncentrat pomidorowy Włocławek Koncentrat pomidorowy
30% 190 g
27,11zł/kg

Cena: 5,15 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-05-30
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
80 g
34,50zł/kg

Cena: 2,76 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-05-08
Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28% Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28%
BIO 130 g
82,38zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-14
Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Koncentrat pomidorowy
180 g
20,50zł/kg

Cena: 3,69 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-05-31
Rolnik Koncentrat pomidorowy Rolnik Koncentrat pomidorowy
190 ml
16,84zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-21

inne produkty marki Rolnik

Czy znasz już markę Rolnik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Rolnik od 23 kwietnia 2008.

Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5