Bambi szampon dla dzieci, po 12. miesiącu

Bambino z witaminą B3
Bambi szampon dla dzieciBambi szampon dla dzieci
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

45,53 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900057010029

5900057010029

Cena: 6,83 zł

6.83 PLN 2028-03-30 NewCondition
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
47,33zł/l

Cena: 7,10 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-10-31

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Bambi szampon dla dzieci firmy Bambino?

Producent marki Bambino opisuje Bambi szampon dla dzieci tak:

z witaminą B3
Marka:Bambino

inne produkty w kategorii kosmetyki

Produkt Bambi szampon dla dzieci firmy Bambino znajduje się w kategorii kosmetyki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kosmetyki:

HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
w sprayu SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 150 ml
326,60zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
7
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
dla niemowląt i dzieci 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
HiPP Krem przeciwsłoneczny HiPP Krem przeciwsłoneczny
do twarzy SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 30 ml
699,67zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 200 ml
244,95zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp Sensitive Płyn do kąpieli Hipp Sensitive Płyn do kąpieli
Hipp Babysanft Sensitive Foczka Hipp Babysanft Sensitive Foczka
żel do mycia ciała i włosów od urodzenia 200 ml
89,50zł/l

Cena: 17,90 zł

PLN
1
5

inne produkty marki Bambino

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bambino? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bambino Chusteczki wodne 3w1 Bambino Chusteczki wodne 3w1
od urodzenia 57 szt.

Cena: 12,20 zł

PLN
1
19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5