Bambino to tradycyjna, najbardziej znana i ceniona na polskim rynku marka kosmetyków dla niemowląt i dzieci. Oferuje gamę podstawowych produktów do oczyszczania i pielęgnacji skóry dzieci już od pierwszych dni życia.Zamawiaj produkty Bambino dla swojego dziecka z naszego sklepu internetowego.

 
5900057010029 5900057010029 Bambino
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
5900057010029 5900057010029 Bambino
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
47,33zł/l

Cena: 7,10 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-10-31
5900017095271 5900017095271 Bambino
Bambino Chusteczki wodne 3w1 Bambino Chusteczki wodne 3w1
od urodzenia 57 szt.

Cena: 12,20 zł

PLN
1
20
5900017814100 5900017814100 Bambino
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
8
Bambino mydło pielęgnacyjne
4 5
4 3 Bambino mydło pielęgnacyjne
Data przyd. 2028-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5