Rolnik Buraczki wiórki

Rolnik
54Rolnik Buraczki wiórki
Rolnik Buraczki wiórkiRolnik Buraczki wiórki
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-28

pojemność

cena za kilogram

15,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919001578

5900919001578

Cena: 4,70 zł

4.70 PLN 2028-06-28 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Rolnik:

buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna200 kJ
Wartość energetyczna47 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,6 g
w tym cukry9,6 g
Białko1,1 g
Sól0,32 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać

Producent marki Rolnik opisuje Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany tak:

urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
Marka:Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 370 ml
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Rolnik Buraczki wiórki w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
    300 g
    14,43zł/kg

    Cena: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-12-31
    Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
    z nadzieniem cytrynowym 300 g
    32,93zł/kg

    Cena: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2029-01-21
    Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
    nadziewane serem pleśniowym 300 g
    32,93zł/kg

    Cena: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-01-09
    Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
    nadziewane Anchois 300 g
    32,93zł/kg

    Cena: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2029-02-19
    Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
    nadziewane papryką Jalapeno 300 g
    32,93zł/kg

    Cena: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-12-03
    Runoland Borowik marynowany BIO Runoland Borowik marynowany BIO
    300 g
    106,63zł/kg

    Cena: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-01-30
    Orzeł Polska Borowiki Marynowane Orzeł Polska Borowiki Marynowane
    300 g
    78,67zł/kg

    Cena: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-01-30
    Orzeł Polska Kurki Marynowane Orzeł Polska Kurki Marynowane
    300 g
    66,03zł/kg

    Cena: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-10-10

    inne produkty marki Rolnik

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rolnik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
    350 g
    14,26zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-20
    Rolnik Buraczki całe Rolnik Buraczki całe
    350 g
    16,80zł/kg

    Cena: 5,88 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2028-04-15
    Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
    540 g
    12,19zł/kg

    Cena: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-04-28
    Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
    z cebulą 540 g
    12,20zł/kg

    Cena: 6,59 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-05-01
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11
    Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
    Data przydatności
    2028-02-28
    Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
    850 g
    8,53zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-04-11
    Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
    650 g
    14,52zł/kg

    Cena: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5