Rolnik Fasola biała konserwowa

Rolnik Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
Rolnik Fasola biała konserwowaRolnik Fasola biała konserwowa
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

9,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919007020

5900919007020

Cena: 3,61 zł

Kup 12 szt. po 3.56 zł/szt
3.61 PLN 2029-03-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Rolnik?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany marki Rolnik:

fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna396 kJ
Wartość energetyczna94 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry0 g
Błonnik7,8 g
Białko6,3 g
Sól0,33 g

Producent marki Rolnik opisuje Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
Cechy:zebrane w szczycie sezonu, urodzaj smaku
Marka:Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Masa netto: 400 g
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Rolnik Fasola biała konserwowa do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
P R Z E C E N A -25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-01-31
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-26
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2030-04-30
Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2030-05-30
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
BIO 400 g
18,20zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-26

inne produkty marki Rolnik

Czy znasz już markę Rolnik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Rolnik od 23 kwietnia 2008.

Rolnik Fasola czerwona konserwowa Rolnik Fasola czerwona konserwowa
400 g 400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2029-04-30
Rolnik Fasolka szparagowa zielona Rolnik Fasolka szparagowa zielona
700 g
12,24zł/kg

Cena: 8,57 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-12-31
Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5