Zott Primo Śmietanka 30 %

Zott
Zott Primo Śmietanka 30 %Zott Primo Śmietanka 30 %
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

30,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040063225

5906040063225

Cena: 6,13 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.13 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Śmietanka kremowa pasteryzowana marki Zott?

Jak powstał produkt Śmietanka kremowa pasteryzowana firmy Zott - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

śmietanka, stabilizator: karagen
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1207 kJ/293 kcal
tłuszcz30,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone20,1 g
węglowodany3,4 g
- w tym cukry3,4 g
białko2,3 g
sól0,09 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Zott opisuje Śmietanka kremowa pasteryzowana tak:

idealna do ubijania
Marka:Zott Primo
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Śmietanka kremowa pasteryzowana.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Rodzaj opakowania:Pot
Adres producenta:Zott SE & Co. KG, D-86690 Mertingen, Niemcy
Adres zwrotny:Zott SE & Co. KG, D-86690 Mertingen, Niemcy

inne produkty w kategorii śmietanka

Zott Primo Śmietanka 30 % w sklepie dodomku.pl należy do kategorii śmietanka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 28 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bakoma śmietanka kremówka 30% Bakoma śmietanka kremówka 30%
tłuszczu 200 g
33,20zł/kg

Cena: 6,64 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-31
P R Z E C E N A -10%
Mlekovita Śmietanka Polska Mlekovita Śmietanka Polska
30% 200 ml
31,45zł/l

Cena: 6,29 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-10
Piątnica Śmietanka gęsta do Piątnica Śmietanka gęsta do
deserów 36% tłuszczu 200 ml
29,95zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-09
Cremona zabielacz do kawy classic Cremona zabielacz do kawy classic
Data przyd. 2028-06-30
Łaciata śmietanka do deserów Łaciata śmietanka do deserów
UHT 30% tł. 500 ml
21,32zł/l

Cena: 10,66 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-12-30
Łaciata śmietanka Łaciata śmietanka
UHT 30% tł. 250 ml
22,92zł/l

Cena: 5,73 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-09
Mlekovita Śmietanka Polska Mlekovita Śmietanka Polska
UHT 30% tł. 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-04

inne produkty marki Zott

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Zott, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
Zott Deser z Koroną truskawkowy Zott Deser z Koroną truskawkowy
175 g
15,31zł/kg

Cena: 2,68 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-16
Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
Data przyd. 2026-10-31
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
154,91zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-09
Zott Monte Max deser mleczny 4 Zott Monte Max deser mleczny 4
kubeczki 400 g
23,73zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-14
Zott Monte deser mleczny Zott Monte deser mleczny
z czekoladą i orzechami 150 g
28,87zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2026-11-07
Zott Latte Macchiato napój Zott Latte Macchiato napój
mleczny kawowy 200 ml
24,95zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5