Zott Jogobella jogurt owocowy bez laktozy truskawka

Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez laktozy truskawkaZott Jogobella jogurt owocowy bez laktozy truskawka
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-14

pojemność

cena za kilogram

19,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014500512389

4014500512389

Cena: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-14 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Jogurt malinowy Jogurt truskawkowy Jogurt wiśniowy Jogurt brzoskwiniowy firmy Zott.

Mleko : Zawiera

Producent marki Zott opisuje Jogurt malinowy Jogurt truskawkowy Jogurt wiśniowy Jogurt brzoskwiniowy tak:

bez laktozy*, extra duże kawałki owoców, bez syropu glukozowo-fruktozowego, bez konserwantów, Teraz Polska, *zawartość laktozy <0,01 g/ 100 g
Marka:Zott Jogobella
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Jogurt malinowy Jogurt truskawkowy Jogurt wiśniowy Jogurt brzoskwiniowy
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Rodzaj opakowania:Doniczka
Adres producenta:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Adres zwrotny:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole

inne produkty w kategorii jogurty owocowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Zott Jogobella jogurt owocowy bez laktozy truskawka do kategorii jogurty owocowe.

Bakoma jogurt kremowy Bakoma jogurt kremowy
kokosowo-migdałowy 150 g
30,53zł/kg

Cena: 4,58 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-23
Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-29
Zott Jogobella jogurt jagodowy Zott Jogobella jogurt jagodowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-18
Zott Jogobella jogurt wiśniowy Zott Jogobella jogurt wiśniowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-18
Zott Jogobella jogurt truskawkowy Zott Jogobella jogurt truskawkowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-18
Zott Jogobella jogurt Zott Jogobella jogurt
brzoskwiniowy o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-18
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy malina 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-14
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy wiśnia 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-14

inne produkty marki Zott

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Zott, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
Zott Deser z Koroną truskawkowy Zott Deser z Koroną truskawkowy
175 g
15,31zł/kg

Cena: 2,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
Data przyd. 2026-10-31
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
154,91zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-09
Zott Monte Max deser mleczny 4 Zott Monte Max deser mleczny 4
kubeczki 400 g
23,73zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-14
Zott Monte deser mleczny Zott Monte deser mleczny
z czekoladą i orzechami 150 g
28,87zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2026-11-07
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy brzoskwinia 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-10-14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5