Ziaja Oliwka do masażu ciała mango antycellulit ujędrnianie

Ziaja BALTIC HOME SPA FIT oliwka do masażu ciała antycellulit ujędrnianie mango DZIAŁANIE - Odczuwalnie zmiękcza i uelastycznia naskórek. - Zawarte w oliwce składniki wygładzają i ujędrniają skórę. - Intensywnie odżywia oraz aktywnie pielęgnuje skórę w czasie masażu. - Utrzymuje na skórze przyjemny zapach mango. - Sprawdza się w domowej aplikacji spa.
Ziaja Oliwka do masażu ciała mango antycellulit ujędrnianieZiaja Oliwka do masażu ciała mango antycellulit ujędrnianie
pojemność netto

pojemność netto

490 ml

pojemność

cena za litr

53,04 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887035619

5901887035619

Cena: 25,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
25.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Oliwka do masażu ciała mango antycellulit ujędrnianie marki Ziaja?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Ziaja:

Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Octyldodecanol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Shorea Stenoptera Seed Butter, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Dimethyl Phenethyl Acetate, Pinene, Citral, Amyl Cinnamal, Geraniol, Rose Ketones.

Producent marki Ziaja opisuje Oliwka do masażu ciała mango antycellulit ujędrnianie tak:

BALTIC HOME SPA FIT oliwka do masażu ciała antycellulit ujędrnianie mango DZIAŁANIE - Odczuwalnie zmiękcza i uelastycznia naskórek. - Zawarte w oliwce składniki wygładzają i ujędrniają skórę. - Intensywnie odżywia oraz aktywnie pielęgnuje skórę w czasie masażu. - Utrzymuje na skórze przyjemny zapach mango. - Sprawdza się w domowej aplikacji spa.

inne produkty w kategorii ciało

Produkt Oliwka do masażu ciała mango antycellulit ujędrnianie firmy Ziaja znajduje się w kategorii ciało, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciało:

Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62
Physalis Olejek eteryczny drzewo Physalis Olejek eteryczny drzewo
herbaciane Eco 10 ml
2 852,00zł/l

Cena: 28,52 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2030-07-30
Physalis Olejek eteryczny Physalis Olejek eteryczny
goździkowiec korzenny BIO 10 ml
3 279,00zł/l

Cena: 32,79 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-12-30
Physalis Olejek eteryczny lawenda Physalis Olejek eteryczny lawenda
pośrednia BIO 10 ml
2 638,00zł/l

Cena: 26,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2031-03-30

inne produkty marki Ziaja

Poznaj produkty marki Ziaja - w aktualnej ofercie mamy 115 produktów Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5