Physalis Olejek eteryczny goździkowiec korzenny BIO

Physalis

Suplement diety

Physalis Olejek eteryczny  goździkowiec korzenny BIOPhysalis Olejek eteryczny  goździkowiec korzenny BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

10 ml

data przydatności

Data przydatności:

2030-12-30

pojemność

cena za litr

3 279,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5412360018512

5412360018512

Cena: 32,79 zł

32.79 PLN 2030-12-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Olejek eteryczny goździkowiec korzenny BIO firmy Physalis?

Jak powstał produkt Olejek eteryczny goździkowiec korzenny BIO firmy Physalis - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

goździkowiec korzenny* (Eugenia caryophyllata) (*składniki ekologiczne)


Producent marki Physalis opisuje Olejek eteryczny goździkowiec korzenny BIO tak:

Suplement diety


Przygotowanie i stosowanie:

Doustnie: raz dziennie, od 1 do 2 kropli. Należy przyjmować rozcieńczony w łyżce miodu lub w naparze ziołowym.
Skóra (masaż, kąpiel): 2 do 5 kropli na 10 ml oleju roślinnego.
Aromatyzowanie powietrza: 5 do 10 kropli według osobistych preferencji i wielkości pokoju.


inne produkty w kategorii ciało

Wyrób firmy Physalis o nazwie Olejek eteryczny goździkowiec korzenny BIO został przypisany do kategorii ciało. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Physalis Olejek eteryczny drzewo Physalis Olejek eteryczny drzewo
herbaciane Eco 10 ml
2 852,00zł/l

Cena: 28,52 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2030-07-30
Physalis Olejek eteryczny lawenda Physalis Olejek eteryczny lawenda
pośrednia BIO 10 ml
2 638,00zł/l

Cena: 26,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2031-03-30
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5