Ziaja Micelarny szampon do włosów suchych i kręconych

Ziaja

Micelarny szampon oparty na układzie cząsteczek, które skutecznie oczyszczają włosy i skórę głowy. Działają łagodnie nie powodując wysuszania. Szampon posiada funkcję mycia i pielęgnacji. Formuła z kondycjonującą biotyną aktywnie nawilża włosy, chroni je przed utratą blasku i elastyczności. Sprawia, że włosy stają się miłe w dotyku. Szampon jest wydajny i łatwy do spłukiwania. Zalecany do użycia w okresie letnim i po kąpielach w basenie i w słonych wodach.

Ziaja Micelarny szampon do włosów  suchych i kręconychZiaja Micelarny szampon do włosów  suchych i kręconych
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

59,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887051404

5901887051404

Cena: 11,88 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.88 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Micelarny szampon do włosów suchych i kręconych marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Micelarny szampon do włosów suchych i kręconych tak:

Micelarny szampon oparty na układzie cząsteczek, które skutecznie oczyszczają włosy i skórę głowy. Działają łagodnie nie powodując wysuszania. Szampon posiada funkcję mycia i pielęgnacji. Formuła z kondycjonującą biotyną aktywnie nawilża włosy, chroni je przed utratą blasku i elastyczności. Sprawia, że włosy stają się miłe w dotyku. Szampon jest wydajny i łatwy do spłukiwania. Zalecany do użycia w okresie letnim i po kąpielach w basenie i w słonych wodach.


inne produkty w kategorii włosy

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ziaja Micelarny szampon do włosów suchych i kręconych do kategorii włosy.

Ziaja Szampon ziołowy normalizujący Ziaja Szampon ziołowy normalizujący
sebum 200 ml
63,90zł/l

Cena: 12,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-10-30
Wellaflex pianka do włosów Loki Wellaflex pianka do włosów Loki
i fale 200 ml
70,65zł/l

Cena: 14,13 zł

PLN
1
1
Wellaflex pianka do włosów Wellaflex pianka do włosów
Połysk i trwałość 200 ml
68,00zł/l

Cena: 13,60 zł

PLN
1
3
Wellaflex pianka do włosów Wellaflex pianka do włosów
2-dniowa objętość 200 ml
62,75zł/l

Cena: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Oriental 200 ml
88,25zł/l

Cena: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Orginal 200 ml
88,25zł/l

Cena: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

Cena: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Dry Shampoo Suchy szampon Batiste Dry Shampoo Suchy szampon
do włosów Tropical 200 ml
88,25zł/l

Cena: 17,65 zł

PLN
1
2

inne produkty marki Ziaja

Czy znasz już markę Ziaja? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Ziaja od 14 maja 2008.

Ziaja Wygładzający szampon do Ziaja Wygładzający szampon do
włosów liście baobabu 400 ml
29,98zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-07-31
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5