Ziaja Wygładzający szampon do włosów liście baobabu

Ziaja
Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja - 4 pielęgnacja extra
wybierz Twój sposób dbania o włosy

1 mycie

włosy
- niesforne
- falowane
- kręcone
- trudne do rozczesania
- puszące się

Szampon na bazie roślinnych i łagodnych substancji.
Jest uniwersalny – razem z maską liście baobabu może być włączony w różne sposoby pielęgnacji włosów.

- łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy
- wygładzając zmniejsza puszenie się włosów
- przyjemnie pachnie, odświeża
- dobrze się pieni, ułatwiając mycie
Ziaja Wygładzający szampon do  włosów liście baobabuZiaja Wygładzający szampon do  włosów liście baobabu
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

29,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004271

5901887004271

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN 2028-07-31 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Wygładzający szampon do włosów liście baobabu marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje Wygładzający szampon do włosów liście baobabu tak:

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja - 4 pielęgnacja extra
wybierz Twój sposób dbania o włosy

1 mycie

włosy
- niesforne
- falowane
- kręcone
- trudne do rozczesania
- puszące się

Szampon na bazie roślinnych i łagodnych substancji.
Jest uniwersalny – razem z maską liście baobabu może być włączony w różne sposoby pielęgnacji włosów.

- łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy
- wygładzając zmniejsza puszenie się włosów
- przyjemnie pachnie, odświeża
- dobrze się pieni, ułatwiając mycie

inne produkty w kategorii włosy

Wyrób firmy Ziaja o nazwie Wygładzający szampon do włosów liście baobabu został przypisany do kategorii włosy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62
Ziaja szampon codzienna pielęgnacja Ziaja szampon codzienna pielęgnacja
do każdego rodzaju włosów 400 ml
23,95zł/l

Cena: 9,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja Szampon ziołowy normalizujący Ziaja Szampon ziołowy normalizujący
sebum 200 ml
63,90zł/l

Cena: 12,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-10-30
Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
15,5cm różne kolory 1 szt.

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
włosów 8,8cm 1 szt.

Cena: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella Wellaton krem trwale Wella Wellaton krem trwale
koloryzujący z Serum z Provitaminą B5 9/0 1 szt.

Cena: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Ziaja

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Ziaja, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-11-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5