Yarrah Pasztet z łososia z algami morskimi dla kota BIO

Yarrah

Karma dla kota pełnoporcjowa.

Yarrah Pasztet z łososia z algami morskimi dla kota BIOYarrah Pasztet z łososia z algami morskimi dla kota BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

59,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714265090523

8714265090523

Cena: 5,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Pasztet z łososia z algami morskimi dla kota BIO marki Yarrah?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Pasztet z łososia z algami morskimi dla kota BIO marki Yarrah:

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* 37 % (mięso z kurczaka*, tusza kurczaka*, serce kurczaka*, nerki z kurczaka*, wątroba z kurczaka*), bulion* 36 % [woda, produkty pochodzenia roślinnego* (lubczyk*), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (zmielony kurczak*, płuca wołowe* 15 %)], RYBY i produkty RYBNE** (4 % ŁOSOŚ**, glony* (0,5 % suszone wodorosty*), substancje mineralne. (*składniki z rolnictwa ekologicznego, ** składniki ze zrównoważonego rybołówstwa)


Producent marki Yarrah opisuje Pasztet z łososia z algami morskimi dla kota BIO tak:

Karma dla kota pełnoporcjowa.


inne produkty marki Yarrah

Czy znasz już markę Yarrah? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Yarrah od 18 września 2012.

Yarrah karma dla kotów kawałki Yarrah karma dla kotów kawałki
kurczaka i wołowiny z pietruszką i tymiankiem BIO 100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-10
Yarrah Karma dla psa vega Yarrah Karma dla psa vega
z owocami z dzikiej róży BIO 150 g
45,40zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-07
Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki
wołowe z algami morskimi BIO 33 g
302,73zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-14
Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka, Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka,
wołowiny i indyka z aloesem BIO 150 g
52,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-04
Yarrah Karma dla psa dorosłego z Yarrah Karma dla psa dorosłego z
wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO 405 szt.

Cena: 13,42 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-05-01
Yarrah Karma dla kota dorosłego z Yarrah Karma dla kota dorosłego z
kurczakiem i rybą BIO 800 g
43,40zł/kg

Cena: 34,72 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-06
Yarrah Karma dla kota z kurczakiem Yarrah Karma dla kota z kurczakiem
i groszkiem BIO 800 g
47,29zł/kg

Cena: 37,83 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5