Yarrah Karma dla psa vega z owocami z dzikiej róży BIO

Yarrah

Karma dla psa pełnoporcjowa.

Yarrah Karma dla psa vega z owocami z dzikiej róży BIOYarrah Karma dla psa vega z owocami z dzikiej róży BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-07

pojemność

cena za kilogram

45,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714265090622

8714265090622

Cena: 6,81 zł

6.81 PLN 2027-04-07 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Karma dla psa vega z owocami z dzikiej róży BIO firmy Yarrah?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Yarrah:

warzywa* (soja*), oleje i tłuszcze* (olej słonecznikowy*), warzywa* (2,2 % suszony groszek, co odpowiada 7,5 % groszku*, 0,55 % suszona marchew*, co odpowiada 5 % marchwi*), substancje mineralne, owoce* (0,2 % suszony owoc dzikiej róży*), produkty pochodzenia roślinnego* (lubczyk suszony*). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Yarrah opisuje Karma dla psa vega z owocami z dzikiej róży BIO tak:

Karma dla psa pełnoporcjowa.


inne produkty w kategorii dla psów karma mokra

Yarrah Karma dla psa vega z owocami z dzikiej róży BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii dla psów karma mokra. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka, Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka,
wołowiny i indyka z aloesem BIO 150 g
52,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-04
Pedigree Junior jedzenie Pedigree Junior jedzenie
dla szczeniąt, puszka z kurczakiem w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-11-16
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z kurczakiem i marchewką 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-19
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z wołowiną w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-11-20
Yarrah Karma dla psa dorosłego z Yarrah Karma dla psa dorosłego z
wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO 405 szt.

Cena: 13,42 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-05-01
Basil Karma mokra z wołowiną Basil Karma mokra z wołowiną
dla dorosłych psów 415 g
7,73zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2030-02-16
Basil Karma mokra z drobiem dla Basil Karma mokra z drobiem dla
dorosłych psów 415 g
7,83zł/kg

Cena: 3,25 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2030-02-02
Basil Karma mokra z wołowiną Basil Karma mokra z wołowiną
Data przyd. 2027-07-21

inne produkty marki Yarrah

Czy znasz już markę Yarrah? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Yarrah od 18 września 2012.

Yarrah karma dla kotów kawałki Yarrah karma dla kotów kawałki
kurczaka i wołowiny z pietruszką i tymiankiem BIO 100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-10
Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki
wołowe z algami morskimi BIO 33 g
302,73zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-14
Yarrah Karma dla kota dorosłego z Yarrah Karma dla kota dorosłego z
kurczakiem i rybą BIO 800 g
43,40zł/kg

Cena: 34,72 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-06
Yarrah Karma dla kota z kurczakiem Yarrah Karma dla kota z kurczakiem
i groszkiem BIO 800 g
47,29zł/kg

Cena: 37,83 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5