Yarrah Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO

Yarrah
51Yarrah Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO

Kompletna bezzbożowa karma z kurczakiem i rybą dla kotów. Odpowiednia dla kociąt od 6 tygodnia życia, kotów, które mają trudności z trawieniem zbóż, a także dla bardziej aktywnych kotów ze względu na wyższy poziom białka i tłuszczu. Mieszanka paszowa pełnoporcjowa.

Yarrah Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIOYarrah Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO
BIO
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-01

pojemność

cena za kilogram

47,29 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714265000133

8714265000133

Cena: 37,83 zł

37.83 PLN 2027-02-01 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO marki Yarrah?

Jak powstał produkt Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO firmy Yarrah - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (kurczak suszony* 17,5 %), produkty pochodzenia roślinnego* (tapioka*), warzywa* (groszek zielony*, groszek żółty*), oleje i tłuszcze* (tłuszcz z kurczaka*), warzywa* (SOJA*, ŁUBIN*), roślinne ekstrakty białkowe* (białko ziemniaczane*), produkty pochodzenia roślinnego* (łuski nasion słonecznika*), ryby i produkty rybne** (dziki ŚLEDŹ suszony** 4%), drożdże (drożdże piwowarskie), minerały (*składniki ekologiczne, ** składniki ze zrównoważonego rybołówstwa).


Producent marki Yarrah opisuje Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO tak:

Kompletna bezzbożowa karma z kurczakiem i rybą dla kotów. Odpowiednia dla kociąt od 6 tygodnia życia, kotów, które mają trudności z trawieniem zbóż, a także dla bardziej aktywnych kotów ze względu na wyższy poziom białka i tłuszczu. Mieszanka paszowa pełnoporcjowa.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO firmy Yarrah? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii dla kotów karma sucha

    Produkt Karma dla kota z kurczakiem i groszkiem BIO firmy Yarrah znajduje się w kategorii dla kotów karma sucha, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu dla kotów karma sucha:

    Yarrah Karma dla kota dorosłego z Yarrah Karma dla kota dorosłego z
    kurczakiem i rybą BIO 800 g
    43,40zł/kg

    Cena: 34,72 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-06
    Basil Karma dla kota z drobiem Basil Karma dla kota z drobiem
    sucha 400 g
    10,88zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2028-08-18
    Whiskas Sucha karma dla dorosłych Whiskas Sucha karma dla dorosłych
    kotów z pysznym kurczakiem 300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-01-04
    Whiskas Junior Sucha karma dla Whiskas Junior Sucha karma dla
    kociąt z pysznym kurczakiem 300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-29
    Basil Karma sucha dla psów małych Basil Karma sucha dla psów małych
    ras z drobiem 500 g
    8,50zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-02-24
    Basil Karma sucha dla kota Basil Karma sucha dla kota
    z wołowiną 400 g
    10,85zł/kg

    Cena: 4,34 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2028-08-07

    inne produkty marki Yarrah

    Poznaj produkty marki Yarrah - w aktualnej ofercie mamy 7 produktów Yarrah.

    Yarrah karma dla kotów kawałki Yarrah karma dla kotów kawałki
    kurczaka i wołowiny z pietruszką i tymiankiem BIO 100 g
    59,90zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-04-10
    Yarrah Karma dla psa vega Yarrah Karma dla psa vega
    z owocami z dzikiej róży BIO 150 g
    45,40zł/kg

    Cena: 6,81 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-04-07
    Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki
    wołowe z algami morskimi BIO 33 g
    302,73zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-10-14
    Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka, Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka,
    wołowiny i indyka z aloesem BIO 150 g
    52,00zł/kg

    Cena: 7,80 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-08-04
    Yarrah Karma dla psa dorosłego z Yarrah Karma dla psa dorosłego z
    wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO 405 szt.

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-05-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5