Yarrah Karma dla psów małej rasy z kurczakiem BIO

Yarrah
Yarrah Karma dla psów małej rasy z kurczakiem BIOYarrah Karma dla psów małej rasy z kurczakiem BIO
BIO
masa netto

masa netto

2 kg

pojemność

cena za kilogram

37,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714265000454

8714265000454

Cena: 73,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
73.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Karma dla psów małej rasy z kurczakiem BIO firmy Yarrah?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Karma dla psów małej rasy z kurczakiem BIO marki Yarrah:

Suszony kurczak* (24,5%), owies*, kukurydza*, pszenica*, tłuszcz z kurczaka*, łupiny soi*, suszony śledź**, groszek*, hydrolizowana wątroba*, łupiny nasion słonecznika*, minerały, drożdże piwowarskie (*certyfikowany składnik ekologiczny, ** ze zrównoważonego rybołóstwa)

inne produkty w kategorii dla psów karma sucha

Wyrób firmy Yarrah o nazwie Karma dla psów małej rasy z kurczakiem BIO został przypisany do kategorii dla psów karma sucha. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Chappi - sucha karma dla psów Chappi - sucha karma dla psów
z chrupiącymi kawałkami z drobiem i warzywami 500 g
13,72zł/kg

Cena: 6,86 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-09-24
Chappi Sucha karma dla psów Chappi Sucha karma dla psów
z wołowiną i drobiem 500 g
13,74zł/kg

Cena: 6,87 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-12-11
Basil Karma dla dorosłych psów Basil Karma dla dorosłych psów
małych ras z wołowiną 500 g
8,84zł/kg

Cena: 4,42 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-07-09
Pedigree Adult Sucha karma dla Pedigree Adult Sucha karma dla
psów z wołowiną i warzywami 500 g
17,98zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-12
Basil Karma dla psa z wołowiną Basil Karma dla psa z wołowiną
5 kg
4,55zł/kg

Cena: 22,73 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-08

inne produkty marki Yarrah

Poznaj produkty marki Yarrah - w aktualnej ofercie mamy 7 produktów Yarrah.

Yarrah karma dla kotów kawałki Yarrah karma dla kotów kawałki
kurczaka i wołowiny z pietruszką i tymiankiem BIO 100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-10
Yarrah Karma dla psa vega Yarrah Karma dla psa vega
z owocami z dzikiej róży BIO 150 g
45,40zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-07
Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki
wołowe z algami morskimi BIO 33 g
302,73zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-14
Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka, Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka,
wołowiny i indyka z aloesem BIO 150 g
52,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-04
Yarrah Karma dla psa dorosłego z Yarrah Karma dla psa dorosłego z
wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO 405 szt.

Cena: 13,42 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-05-01
Yarrah Karma dla kota dorosłego z Yarrah Karma dla kota dorosłego z
kurczakiem i rybą BIO 800 g
43,40zł/kg

Cena: 34,72 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-06
Yarrah Karma dla kota z kurczakiem Yarrah Karma dla kota z kurczakiem
i groszkiem BIO 800 g
47,29zł/kg

Cena: 37,83 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5