Yarrah Karma dla psa z wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO

Yarrah

Kompletna organiczna karma z kawałkami wołowiny dla dorosłych psów.

Yarrah Karma dla psa z wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIOYarrah Karma dla psa z wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO
BIO
masa netto

masa netto

820 g

pojemność

cena za kilogram

25,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714265973949

8714265973949

Cena: 20,75 zł

Produkt chwilowo niedostępny
20.75 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Karma dla psa z wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO firmy Yarrah?

Jak powstał produkt Karma dla psa z wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO firmy Yarrah - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

35 % mięso* i produkty pochodzenia zwierzęcego* (wołowina 5%), zboża* (PSZENICA* 6 %), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego* (pokrzywa 0,2 %, pomidory 0,2 %).*certyfikowany składnik ekologiczny.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE
Białko surowe 8 %, włókno surowe 0,4 %,tłuszcz surowy 5 %, popiół surowy %, węglowodany 3,6 %, Kcal (100g) 88.

DODATKI ZASPAKAJAJĄCE ŻYWIENIOWE POTRZEBY ZWIERZĄT NA kg PRODUKTU
Witamina A 1,100 IU, witamina D3 150 IU,witamina E 10 mg, cynk 10 mg, mangan 2 mg, miedź 1,4 mg


Producent marki Yarrah opisuje Karma dla psa z wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO tak:

Kompletna organiczna karma z kawałkami wołowiny dla dorosłych psów.


inne produkty w kategorii dla psów karma mokra

Wyrób firmy Yarrah o nazwie Karma dla psa z wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO został przypisany do kategorii dla psów karma mokra. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Pedigree Junior jedzenie Pedigree Junior jedzenie
dla szczeniąt, puszka z kurczakiem w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-11-16
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z kurczakiem i marchewką 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-19
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z wołowiną w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-11-20
Yarrah Karma dla psa vega Yarrah Karma dla psa vega
z owocami z dzikiej róży BIO 150 g
45,40zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-07
Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka, Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka,
wołowiny i indyka z aloesem BIO 150 g
52,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-04
Yarrah Karma dla psa dorosłego z Yarrah Karma dla psa dorosłego z
wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO 405 szt.

Cena: 13,42 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-05-01
Basil Karma mokra z wołowiną Basil Karma mokra z wołowiną
dla dorosłych psów 415 g
7,73zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2030-02-16
Basil Karma mokra z drobiem dla Basil Karma mokra z drobiem dla
dorosłych psów 415 g
7,83zł/kg

Cena: 3,25 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2030-02-02

inne produkty marki Yarrah

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Yarrah? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Yarrah karma dla kotów kawałki Yarrah karma dla kotów kawałki
kurczaka i wołowiny z pietruszką i tymiankiem BIO 100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-10
Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki
wołowe z algami morskimi BIO 33 g
302,73zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-14
Yarrah Karma dla kota dorosłego z Yarrah Karma dla kota dorosłego z
kurczakiem i rybą BIO 800 g
43,40zł/kg

Cena: 34,72 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-06
Yarrah Karma dla kota z kurczakiem Yarrah Karma dla kota z kurczakiem
i groszkiem BIO 800 g
47,29zł/kg

Cena: 37,83 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5