Włoszczowa twaróg na sernik

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Twaróg na sernik. Termizowany firmy Włoszczowa?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Twaróg na sernik. Termizowany marki Włoszczowa:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Energia | 452 kJ/108 kcal |
| Tłuszcz | 6,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 4,0 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Włoszczowa opisuje Twaróg na sernik. Termizowany tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Twaróg na sernik. Termizowany firmy Włoszczowa? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)
Produkt Twaróg na sernik. Termizowany firmy Włoszczowa znajduje się w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...), poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery białe (twaróg, feta, mozzarella...):
Cena: 17,70 zł
PLN https://dodomku.pl/President_twarog_smietankowy/43272.htmlCena: 16,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Na_Polski_Stol_Twarog_sernikowy_18/99542_2427147_1631.htmlCena: 22,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_twarog_mielony_do_sernikow_1kg/28065.html2026-08-16
Cena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlCena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.html






Koszyk z zakupami