Winiary Danie Puree ziemniaczane ze smażona cebulką i grzankami

Winiary
55
OkWiniary Danie Puree ziemniaczane ze smażona cebulką i grzankami
52Winiary Danie Puree ziemniaczane ze smażona cebulką i grzankami
WINIARY Puree z cebulką i chrupiącymi grzankami to doskonały wybór, gdy liczy się czas i smak. Delikatne puree ziemniaczane z dodatkiem złocistej cebulki i chrupiących grzanek tworzy idealne danie na szybki obiad lub kolację. Proste przygotowanie w kilka minut sprawia, że możesz cieszyć się pysznym posiłkiem bez wysiłku. WINIARY gwarantuje jakość i smak, który pokochasz! • Szybkie przygotowanie – gotowe w kilka minut • Wyjątkowy smak dzięki złocistej cebulce • Idealne na obiad, kolację lub dodatek do mięsa • Sprawdzona jakość od marki WINIARY
Winiary Danie Puree ziemniaczane ze smażona cebulką i grzankamiWiniary Danie Puree ziemniaczane ze smażona cebulką i grzankami
masa netto

masa netto

59 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

98,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036106467

7613036106467

Cena: 5,80 zł

5.80 PLN 2027-04-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant firmy Winiary.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant marki Winiary:

suszone warzywa (ziemniak 49,4 %, smażona cebula 5,7 %, cebula 2,2 %, czosnek), grzanki 16,9 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), laktoza, białka mleka, olej słonecznikowy, zioła, przyprawy, aromat, aromaty dymu wędzarniczego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna506 kJ
Wartość energetyczna121 kcal
Tłuszcz5,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,1 g
Węglowodany15,4 g
w tym cukry1,4 g
Błonnik1,2 g
Białko2,2 g
Sól0,86 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant tak:

WINIARY Puree z cebulką i chrupiącymi grzankami to doskonały wybór, gdy liczy się czas i smak. Delikatne puree ziemniaczane z dodatkiem złocistej cebulki i chrupiących grzanek tworzy idealne danie na szybki obiad lub kolację. Proste przygotowanie w kilka minut sprawia, że możesz cieszyć się pysznym posiłkiem bez wysiłku. WINIARY gwarantuje jakość i smak, który pokochasz! • Szybkie przygotowanie – gotowe w kilka minut • Wyjątkowy smak dzięki złocistej cebulce • Idealne na obiad, kolację lub dodatek do mięsa • Sprawdzona jakość od marki WINIARY
Cechy:danie w 5 minut, po prostu dobre!
Marka:Winiary
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!
Rodzaj opakowania:Doniczka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant marki Winiary? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:16:50Ok



inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

Produkt Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulką. Danie instant firmy Winiary znajduje się w kategorii w proszku - zupki, dania instant, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu w proszku - zupki, dania instant:

Winiary Nasza specjalność zupa Winiary Nasza specjalność zupa
Krupnik polski 59 g
56,78zł/kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-04-30
Amino Zupa błyskawiczna gulaszowa Amino Zupa błyskawiczna gulaszowa
z wieprzowiną i papryką 59 g
44,07zł/kg

Cena: 2,60 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-06-30
Amino Zupa błyskawiczna rosół Amino Zupa błyskawiczna rosół
z włoszczyzną i natką pietruszki 59 g
43,90zł/kg

Cena: 2,59 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2027-08-30
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
barszcz czerwony 14 g
130,71zł/kg

Cena: 1,83 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-01-31
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
żurek z grzankami 17 g
108,24zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
grochowa z grzankami 21 g
90,48zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2027-02-28
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
pomidorowa z makaronem 19 g
100,00zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-05-30

inne produkty marki Winiary

Firma Winiary prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 2 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 46 produktów marki Winiary.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Winiary majonez Dekoracyjny Winiary majonez Dekoracyjny
Data przyd. 2027-01-09
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5