Amino Zupa błyskawiczna gulaszowa z wieprzowiną i papryką

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Gulaszowa z wieprzowiną i papryką zupa błyskawiczna firmy Amino?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Amino Zupa błyskawiczna gulaszowa z wieprzowiną i papryką? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza przyrządzonej zupy 100 ml |
|---|---|
| Energia | 299 kJ / 72 kcal |
| Tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 8,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | <0,5 g |
| Białko | 1,4 g |
| Sól | 0,68 g |
| *% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| **Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 400 ml. |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Łubin : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Amino opisuje Gulaszowa z wieprzowiną i papryką zupa błyskawiczna tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Gulaszowa z wieprzowiną i papryką zupa błyskawiczna firmy Amino. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 4 ocen.
- Witek , 2023-04-25 21:19:44smaczna jak zawsze
inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant
Produkt Gulaszowa z wieprzowiną i papryką zupa błyskawiczna firmy Amino znajduje się w kategorii w proszku - zupki, dania instant, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu w proszku - zupki, dania instant:
płatki jęczmienne* 37,1 %, suszone warzywa 19,8 % (ziemniak 10,2 %, marchew* 4,1 %, korzeń selera*, cebula*, czosnek*, pasternak* korzeń pietruszki*), mąka ryżowa*, odtłuszczo(...)
Cena: 3,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_Nasza_specjalnosc_zupa_Krupnik_polski/41732.htmlsuszone warzywa (ziemniak 49,4 %, smażona cebula 5,7 %, cebula 2,2 %, czosnek), grzanki 16,9 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), tłuszcz palmowy, mal(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_Danie_Puree_ziemniaczane_ze_smazona_cebulka_i_grzankami/91088.htmlcukier, maltodekstryna, sok z czerwonego buraka w proszku (16 %), sól jodowana, skrobia, tłuszcz palmowy, fruktoza, czosnek (2 %), ekstrakt drożdżowy, kwas: kwas cytrynowy, só(...)
Cena: 1,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Knorr_Goracy_Kubek_zupa_w_proszku_barszcz_czerwony/19193.htmlgroch (59 %), grzanki (9,9 %) [pieczywo (mąka PSZENNA, sól, drożdże, olej rzepakowy), tłuszcz palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu)], sól jodowana, skrobia, syrop (...)
Cena: 1,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Knorr_Goracy_kubek_zupa_w_proszku_grochowa_z_grzankami/19196.htmlkoncentrat pomidorowy (27 %), makaron (24 %) (mąka PSZENNA semolina, sól), skrobia, sól jodowana, cukier, ekstrakt drożdżowy, białko serwatkowe (z MLEKA), maltodekstryna, tłus(...)
Cena: 1,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Knorr_Goracy_Kubek_zupa_w_proszku_pomidorowa_z_makaronem/19199.htmlnudle (93,1 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany (...)
Cena: 2,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Vifon_zupa_blyskawiczna_w_proszku_krewetkowa_tajska_ostra/19218.htmlnudle (92,8 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany (...)
Cena: 2,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Vifon_zupa_blyskawiczna_w_proszku_kurczak_zloty_lagodna/19220.htmlmąka grochowa* 65,6 %, mąka pszenna*, sól, odtłuszczone mleko w proszku*, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, aromaty (z pszenicą), suszone warzywa (czosnek* 1,1 %, chrzan*),(...)
Cena: 3,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_zupa_w_proszku_grochowa/19223.htmlFirma Amino prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Amino.
kluski (85 %): mąka PSZENNA, olej słonecznikowy (17 %), skrobia modyfikowana, sól, cukier, olej rzepakowy, ekstrakt kurkumy, mieszanka smakowa (15 %): koncentrat pomidorowy¹ ((...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Amino_Zupa_blyskawiczna_pomidorowa_z_kawalkami_pomidorow_i_natka_pietruszki/72676.htmlkluski (80 %): mąka PSZENNA, olej słonecznikowy (17 %), skrobia modyfikowana, sól, cukier, olej rzepakowy, ekstrakt kurkumy, mieszanka smakowa (20 %): cukier, maltodektryna, s(...)
Cena: 2,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Amino_Zupa_blyskawiczna_barszcz_czerwony_z_majerankiem/72878.html






Koszyk z zakupami