Wedel Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem

czekolada mleczna 50 % (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_mleczna_z_czekoladowym_nadzieniem/112853.html2026-09-03
Oglądasz produkt o nazwie Czekolada mleczna z nadzieniem (50 %) czekoladowym firmy Wedel.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wedel:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 2266 kJ |
| Energia | 543 kcal |
| Tłuszcz | 33 g |
| w tym kwasy nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 51 g |
| Błonnik | 3,6 g |
| Białko | 7,2 g |
| Sól | 0,20 g |
| Produkt zawiera 5 porcji x 2 kostki (~20 g). | |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Wedel opisuje Czekolada mleczna z nadzieniem (50 %) czekoladowym tak:
inne produkty w kategorii czekolada
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Wedel Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem do kategorii czekolada.
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, orzechy laskowe (8,7 %), miazga kakaowa, laktoza (z mleka), serwatka słodka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator (le(...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Trilogia/23026.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczony JOGURT w proszku (2,5 %), tłuszcz MLECZNY, emul(...)
Cena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Czekolada_Jogurtowa/23150.htmlcukier trzcinowy* (39%), tłuszcz kakaowy*, mleko w proszku pełne* (22%), masa kakaowa*, wanilia*. Masa kakaowa min. 36% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 21,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_czekolada_mleczna_BIO/40144.htmlcukier, MLEKO w proszku pełne (20 %), tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, miazga z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_mleczna_alpejska/41581.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku (13 %), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku (5,4 %), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakao(...)
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_Czekolada_pelnomleczna/42731.htmlcukier, ORZECHY LASKOWE (23 %), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz MLECZNY(...)
Cena: 8,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpen_Gold_Nussbeisser_czekolada_mleczna_z_calymi_orzechami/18264.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlPoznaj produkty marki Wedel - w aktualnej ofercie mamy 47 produktów Wedel.
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, miazga z orzechów laskowych, emulgator (lecytyny sojowe), aromat(...)
Cena: 8,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_mocna_mleczna/90534.html2027-05-15
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), laktoza i białka mleka, miazga z orzechów laskowych, tłuszcz mleczny, emulgator ((...)
Cena: 7,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_klasyczna_mleczna/90860.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, kawałki orzechów laskowych (12 %), miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, miazga z orzechów laskowych, (...)
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_mocno_mleczna_z_orzechami_laskowymi/105902.html2026-12-02
miazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_waniliowa/20215.htmlmiazga sezamowa (41 %), syrop glukozowy, orzeszki arachidowe (19 %) (kawałki i miazga), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 4,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_z_orzechami/20216.htmlmiazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0,6 %), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_o_smaku_waniliowym_z_kakao/20217.html






Koszyk z zakupami