Wawel Krówka Słony karmel

Wawel
53Wawel Krówka Słony karmel
Wawel Krówka Słony karmelWawel Krówka Słony karmel
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-20

pojemność

cena za kilogram

49,92 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102026494

5900102026494

Cena: 12,48 zł

12.48 PLN 2027-02-20 NewCondition
Wawel Krówka Słony karmel Wawel Krówka Słony karmel
250 g
49,44zł/kg

Cena: 12,36 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-30

Oglądasz produkt o nazwie Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel firmy Wawel.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wawel:

cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,6 % (z mleka), sól 1,7 %, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1646 kJ / 389 kcal
tłuszcz:7,2 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,3 g
węglowodany:77 g
w tym cukry:62 g
białko:4,1 g
sól:1,7 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Wawel opisuje Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel tak:

Wawel
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel firmy Wawel. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii cukierki

    Produkt Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel firmy Wawel znajduje się w kategorii cukierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukierki:

    Wawel Krówka mleczna Wawel Krówka mleczna
    250 g
    50,16zł/kg

    Cena: 12,54 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-20
    Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
    Data przydatności
    2027-07-30
    Halls cukierki Halls cukierki
    miętowo-eukaliptusowe

    Cena: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2028-06-17
    Halls cukierki porzeczka Halls cukierki porzeczka
    33 g
    67,88zł/kg

    Cena: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-11-04
    Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
    33 g
    67,88zł/kg

    Cena: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-02-19
    Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
    33 g
    68,79zł/kg

    Cena: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-12-14
    Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
    Data przyd. 2027-09-30

    inne produkty marki Wawel

    Czy znasz już markę Wawel? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Wawel od 7 maja 2008.

    Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
    w czekoladzie 1 kg

    Cena: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-02-25
    Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
    rumowe w czekoladzie 1 kg

    Cena: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-03-30
    Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
    kokosowe 1 kg

    Cena: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-02-28
    Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
    Data przyd. 2027-02-28
    Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
    czekoladka nadziewana 38 g
    97,89zł/kg

    Cena: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-05-30
    Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
    z nadzieniem 160 g
    57,88zł/kg

    Cena: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-03-30
    Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
    Data przyd. 2027-06-30
    Wawel Krówka słony karmel Wawel Krówka słony karmel
    1 kg

    Cena: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5