Wawel Cukierki Fruxy karmelki nadziewane z nadzieniem owocowym

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 1479 kJ / 348 kcal |
| tłuszcz: | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0 g |
| węglowodany: | 87 g |
| w tym cukry: | 67 g |
| białko: | 0 g |
| sól: | 0,02 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
cukier, orzeszki arachidowe 26 %, czekolada 18,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], mleko w proszku pełne, tłuszcz rośl(...)
Cena: 47,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_cukierki_w_czekoladzie/34034.htmlcukier, czekolada 16,6 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tł(...)
Cena: 49,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Trufle_z_Wawelu_rumowe_w_czekoladzie/37299.htmlcukier, czekolada 18,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), orzeszki arachidowe 12,(...)
Cena: 47,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_z_Wawelu_kokosowe/38109.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
Cena: 46,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_Biale/38513.htmlcukier, syrop glukozowy, orzeszki arachidowe 9 %, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 1,6 %, naturalny aromat, konc(...)
Cena: 32,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Raczki_karmelki_nadziewane/56205.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 18,0 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny), woda, maltodekstryna, olejek miętowy 0,11 %,(...)
Cena: 46,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Pastylka_mietowa_w_czekoladzie/74585.htmlCukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy), odtłuszczone mleko w proszku 5,9%, serwatka w proszku (z mleka), aromat.
Cena: 19,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wolnosc_Krowka_mleczna/75679.html






Koszyk z zakupami