Jutrzenka Dobre Miasto Śliwka w czekoladzie

Jutrzenka
Jutrzenka Dobre Miasto Śliwka  w czekoladzieJutrzenka Dobre Miasto Śliwka  w czekoladzie
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

35,59 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908259347622

5908259347622

Cena: 35,59 zł

Produkt chwilowo niedostępny
35.59 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Dobre Miasto Śliwka w czekoladzie marki Jutrzenka?

inne produkty w kategorii bombonierki

Produkt Dobre Miasto Śliwka w czekoladzie firmy Jutrzenka znajduje się w kategorii bombonierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu bombonierki:

Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
Data przyd. 2027-02-28
Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01

inne produkty marki Jutrzenka

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Jutrzenka, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Czarna porzeczka 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-30
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Pomarańcza 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-30
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Wiśnia 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-06-30
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-30
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
śmietankowe 180 g
23,72zł/kg

Cena: 4,27 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-07-30
Jutrzenka Familijne Wafle kakaowe Jutrzenka Familijne Wafle kakaowe
180 g
23,50zł/kg

Cena: 4,23 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-07-30
Jutrzenka wafle familijne Jutrzenka wafle familijne
kakaowo-śmietankowym 180 g
26,06zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5