Wawel Krówka mleczna

Wawel
44Wawel Krówka mleczna
Wawel Krówka mlecznaWawel Krówka mleczna
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

37,10 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102022410

5900102022410

Cena: 37,10 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
37.10 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pomadki niekrystaliczne mleczne firmy Wawel.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wawel:

cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,5 % (z mleka)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1667 kJ / 395 kcal
Tłuszcz:7,4 g
W tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,6 g
Węglowodany:78 g
w tym cukry:67 g
białko:4,2 g
sól:0,15 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Wawel opisuje Pomadki niekrystaliczne mleczne tak:

czas na krówkę!, na maśle i na pełnym mleku
Marka:Wawel
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pomadki niekrystaliczne mleczne.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pomadki niekrystaliczne mleczne firmy Wawel? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii cukierki

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Wawel Krówka mleczna do kategorii cukierki.

    Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
    w czekoladzie 1 kg

    Cena: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-02-25
    Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
    rumowe w czekoladzie 1 kg

    Cena: 43,47 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
    kokosowe 1 kg

    Cena: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-02-28
    Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
    Data przyd. 2027-02-28
    Roshen toffi z nadzieniem mlecznym Roshen toffi z nadzieniem mlecznym
    1 kg

    Cena: 27,58 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-15
    Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
    Data przyd. 2027-06-30
    Wawel Pastylka miętowa Wawel Pastylka miętowa
    Data przyd. 2027-04-30
    Wolność Krówka mleczna Wolność Krówka mleczna
    1 kg

    Cena: 20,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-05-12

    inne produkty marki Wawel

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Wawel, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
    czekoladka nadziewana 38 g
    97,89zł/kg

    Cena: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-05-30
    Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
    z nadzieniem 160 g
    57,88zł/kg

    Cena: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-03-30
    Wawel Krówka słony karmel Wawel Krówka słony karmel
    1 kg

    Cena: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-30
    Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
    Waniliowe 300 g
    73,80zł/kg

    Cena: 22,14 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-30
    Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
    Śmietankowe 300 g
    73,83zł/kg

    Cena: 22,15 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-30
    Wawel Czekolada mleczna Wawel Czekolada mleczna
    Data przyd. 2027-01-31
    Wawel Danusia Kokosowa czekolada Wawel Danusia Kokosowa czekolada
    z nadzieniem kokosowym 38 g
    97,37zł/kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-03-30
    Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa
    Data przyd. 2027-02-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5