Violife Alternatywa Greckiego białego sera 100% vegan na bazie oleju kokosowego

| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1260 kJ/305 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Węglowodany | 11 g |
| - w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 1,7 g |
| Witamina B12 | 2.5 µg (100 %*) |
| *% dziennnej referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Orzechy : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
Cena: 5,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Twarog_Polski_tlusty_8_tl./99230.htmlCena: 6,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Twarog_poltlusty_bez_laktozy._4_tl./99487.htmlCena: 7,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770_2421572_726.htmlCena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlCena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_salatkowokanapkowy_poltlusty_16_tl./30474.htmlpasteryzowane mleko owcze, pasteryzowane mleko kozie (stanowi maksymalnie 30% mieszanki), sól, kultury mleczarskie, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, zawartość tłuszc(...)
Cena: 15,13 zł
PLN https://dodomku.pl/President_Grecki_Ser_Feta/99088.html2026-09-02
Ser solankowy 75% (mleko, sól, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego), masło, woda, żelatyna wieprzowa, błonnik roślinny-bambusowy, stabilizatory: karagen, mączka chl(...)
Cena: 6,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_w_plastrach_klasyczna/109066.html






Koszyk z zakupami