Vianek Nawilżający Żel pod Prysznic skóra Sucha i Wrażliwa

Vianek Żel pod prysznic z ekstraktem z podbiału oraz olejem z kiełków pszenicy nawilża i regeneruje przesuszoną skórę, dając jej komfort i ochronę. Myje łagodnie i skutecznie, otulając delikatnym zapachem. Pozostawia po kąpieli uczucie odświeżenia i przyjemnej czystości. Przy systematycznym stosowaniu skóra zyskuje miękkość i gładkość, poprawia się także jej elastyczność.
Vianek Nawilżający Żel pod Prysznic skóra Sucha i WrażliwaVianek Nawilżający Żel pod Prysznic skóra Sucha i Wrażliwa
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

84,83 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907502687775

5907502687775

Cena: 25,45 zł

Produkt chwilowo niedostępny
25.45 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Nawilżający Żel pod Prysznic skóra Sucha i Wrażliwa firmy Vianek?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Nawilżający Żel pod Prysznic skóra Sucha i Wrażliwa marki Vianek:

Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Lactate, Urea, Coco-Glucoside, Tussilago Farfara Leaf Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Lactic Acid, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Sodium Benzoate, Parfum

Producent marki Vianek opisuje Nawilżający Żel pod Prysznic skóra Sucha i Wrażliwa tak:

Żel pod prysznic z ekstraktem z podbiału oraz olejem z kiełków pszenicy nawilża i regeneruje przesuszoną skórę, dając jej komfort i ochronę. Myje łagodnie i skutecznie, otulając delikatnym zapachem. Pozostawia po kąpieli uczucie odświeżenia i przyjemnej czystości. Przy systematycznym stosowaniu skóra zyskuje miękkość i gładkość, poprawia się także jej elastyczność.
Cechy:skóra sucha i wrażliwa, z ekstraktem z podbiału
Marka:Vianek
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: nanieś żel na gąbkę/myjkę lub bezpośrednio na wilgotną skórę i masuj do uzyskania piany. Następnie spłucz dokładnie ciało wodą.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Vianek Nawilżający Żel pod Prysznic skóra Sucha i Wrażliwa do kategorii kąpiel i pod prysznic.

Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla
mężczyzn 300 ml
31,13zł/l

Cena: 9,34 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja Jeju biały żel do ciała Ziaja Jeju biały żel do ciała
pod prysznic i do kąpieli 300 ml
35,80zł/l

Cena: 10,74 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja żel myjący dla dzieci Ziaja żel myjący dla dzieci
łagodny dla skóry 300 ml
31,23zł/l

Cena: 9,37 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-07-31
Ziaja Yego żel activ pod prysznic Ziaja Yego żel activ pod prysznic
dla mężczyzn 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-02-28
Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28

inne produkty marki Vianek

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Vianek, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Vianek Regenerująca pomadka Vianek Regenerująca pomadka
ochronna 4.6 g
3 077,50zł/kg

Cena: 12,31 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-28
Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
do włosów nawilżający 300 ml
85,60zł/l

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30
Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
oczyszczający 300 ml
57,47zł/l

Cena: 17,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-30
Vianek Prebiotyczna nawilżająca Vianek Prebiotyczna nawilżająca
odżywka do włosów 300 ml
85,60zł/l

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5