Vianek Nawilżające Mleczko do Ciała Skóra Sucha i Wrażliwa

Vianek Lekkie mleczko z ekstraktami lipy, lnu i akacji oraz olejem z kiełków pszenicy silnie nawilża i regeneruje przesuszoną skórę. Zwiera kompleks humektantów (mocznik, glicerynę i mleczan sodu) o działaniu wiążącym wodę, dzięki czemu odczuwalne jest zmiękczenie, wygładzenie i poprawa elastyczności naskórka. Przy systematycznym stosowaniu skóra staje się bardziej sprężysta, nabiera jędrności i gładkości. Szanujemy zwierzęta Składniki pochodzenia naturalnego Zioła z ekologicznych upraw Kompozycje zapachowe bez alergenów
Vianek Nawilżające Mleczko do Ciała Skóra Sucha i WrażliwaVianek Nawilżające Mleczko do Ciała Skóra Sucha i Wrażliwa
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

94,97 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907502687768

5907502687768

Cena: 28,49 zł

Produkt chwilowo niedostępny
28.49 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Nawilżające Mleczko do Ciała Skóra Sucha i Wrażliwa firmy Vianek.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Vianek:

Aqua, Glycine Soja Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycerin, Urea, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Sodium Lactate, Glyceryl Stearate, Triticum Vulgare Germ Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Tilia Platyphyllos Flower Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Robinia Pseudoacacia Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Parfum, Dehydroacetic Acid

Producent marki Vianek opisuje Nawilżające Mleczko do Ciała Skóra Sucha i Wrażliwa tak:

Lekkie mleczko z ekstraktami lipy, lnu i akacji oraz olejem z kiełków pszenicy silnie nawilża i regeneruje przesuszoną skórę. Zwiera kompleks humektantów (mocznik, glicerynę i mleczan sodu) o działaniu wiążącym wodę, dzięki czemu odczuwalne jest zmiękczenie, wygładzenie i poprawa elastyczności naskórka. Przy systematycznym stosowaniu skóra staje się bardziej sprężysta, nabiera jędrności i gładkości. Szanujemy zwierzęta Składniki pochodzenia naturalnego Zioła z ekologicznych upraw Kompozycje zapachowe bez alergenów
Cechy:skóra sucha i wrażliwa, z ekstraktem z lipy, lnu i akacji
Marka:Vianek
O marce:Vianek polski z natury
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Stosuj mleczko codziennie, wmasowując w skórę całego ciała. Najlepiej używaj preparatu po kąpieli, kiedy skóra jest najbardziej podatna na wchłanianie kosmetyku.
Rodzaj opakowania:Dozownik
Adres producenta:SYLVECO Piela Radosław Łąka 260F 36-004 Łąka k/Rzeszowa
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii ciało

Wyrób firmy Vianek o nazwie Nawilżające Mleczko do Ciała Skóra Sucha i Wrażliwa został przypisany do kategorii ciało. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Ziaja GdanSkin rozświetlający Ziaja GdanSkin rozświetlający
balsam do ciała intensywnie nawilżający 300 ml
50,73zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2029-02-28
Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
Ziaja Marshmallow karmelizowany Ziaja Marshmallow karmelizowany
peeling cukrowy 300 ml
89,00zł/l

Cena: 26,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
Ziaja Czekoladowy miszmasz Ziaja Czekoladowy miszmasz
karmelizowany peeling cukrowy 300 ml
79,63zł/l

Cena: 23,89 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-12-31
Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny
peeling do ciała z efektem wygładzenia 300 ml
81,17zł/l

Cena: 24,35 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Gdynia aquaport skóry
peeling do ciała 300 ml
101,60zł/l

Cena: 30,48 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-06-30
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2

inne produkty marki Vianek

Poznaj produkty marki Vianek - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Vianek.

Vianek Regenerująca pomadka Vianek Regenerująca pomadka
ochronna 4.6 g
3 077,50zł/kg

Cena: 12,31 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-28
Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
do włosów nawilżający 300 ml
85,60zł/l

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30
Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
oczyszczający 300 ml
57,47zł/l

Cena: 17,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-30
Vianek Prebiotyczna nawilżająca Vianek Prebiotyczna nawilżająca
odżywka do włosów 300 ml
85,60zł/l

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5