Uszkodzone opakowanie zewnętrzane HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO, po 10. miesiącu

Hipp
Uszkodzone opakowanie zewnętrzane HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIOUszkodzone opakowanie zewnętrzane HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

44,00 zł / kg

Cena: 8,80 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.80 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Uszkodzone opakowanie zewnętrzane HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO marki Hipp?

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Uszkodzone opakowanie zewnętrzane HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 69 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
po 10. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO
od 10. miesiąca 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2027-06-30
HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
po 12. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-07-31
HiPP Chrupiące musli HiPP Chrupiące musli
z bananami i truskawkami BIO po 15. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2027-09-30
HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 34 g
192,35zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-07-30
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-04-29

inne produkty marki Hipp

Czy znasz już markę Hipp? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hipp od 13 lutego 2008.

HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
Data przyd. 2028-06-30
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
123
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5