Twix Bites Batoniki

Czy warto kupić produkt Ciasteczka (24%) oblane karmelem (30%) i mleczną czekoladą (39%) marki Mars?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Twix Bites Batoniki? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | / 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2070 kJ |
| Wartość energetyczna | 494 kcal |
| Tłuszcz | 23.7 g |
| w tym kwasy nasycone | 13.8 g |
| Węglowodany | 64.9 g |
| w tym cukry | 49.9 g |
| Białko | 4.5 g |
| Sól | 0.39 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Ilość porcji w opakowaniu: 4 | |
| Rozmiar porcji 35 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Owies : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Mars opisuje Ciasteczka (24%) oblane karmelem (30%) i mleczną czekoladą (39%) tak:
inne produkty w kategorii cukierki
Twix Bites Batoniki w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 88 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Mentos_Fruit/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
Cena: 3,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Werthers_Original_cukierki/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_porzeczka/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_miod_i_cytryna/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_extra_mocne/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_trufle/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Michaszki_orzechowe/23062.htmlFirma Mars prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 1 produktów marki Mars.
cukier, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, olej słonecznikowy, permeat serwatki (mleko), tłuszcz palmowy, tłuszcz mleczny, odtłusz(...)
Cena: 3,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Mars_Baton_z_nugatowym_nadzieniem_oblany_karmelem_i_czekolada/113954.html2026-11-08






Koszyk z zakupami