Mieszko trufle

Mieszko
51Mieszko trufle
Mieszko trufleMieszko trufle
masa netto

masa netto

230 g

pojemność

cena za kilogram

45,35 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353642665

5900353642665

Cena: 10,43 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.43 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt trufle marki Mieszko?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt trufle marki Mieszko:

cukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (palmowy, shea), syrop glukozowy, syrop cukru inwertowanego, alkohol etylowy, rum (1,6 %), substancje utrzymująca wilgoć: sorbitole, inwertaza, emulgator: lecytyny (z soi), migdały, orzeszki arachidowe, aromaty, Czekolada - masa kakaowa minimum 40 %, Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
energia1930 kJ / 461 kcal
tłuszcz w tym:16 g
- kwasy tłuszczowe nasycone9,8 g
węglowodany w tym:68 g
- cukry59 g
białko5,7 g
sól0,04 g

Migdały : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Mieszko opisuje trufle tak:

Produkt zawiera alkohol nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży.
Marka:Mieszko
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końce: data i partia produkcyjna na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru trufle firmy Mieszko. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii cukierki

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mieszko trufle do kategorii cukierki.

    Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
    Data przyd. 2027-03-30
    Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
    Data przydatności
    2027-07-30
    Halls cukierki Halls cukierki
    miętowo-eukaliptusowe

    Cena: 2,29 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-02-16
    Halls cukierki porzeczka Halls cukierki porzeczka
    33 g
    67,88zł/kg

    Cena: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-11-04
    Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
    33 g
    67,88zł/kg

    Cena: 2,24 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2028-02-19
    Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
    33 g
    68,79zł/kg

    Cena: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-12-14

    inne produkty marki Mieszko

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mieszko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Mieszko Eucaliptus cukierki Mieszko Eucaliptus cukierki
    z eukaliptusem i mentolem 34 g
    52,65zł/kg

    Cena: 1,79 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-20
    Mieszko Michaszki orzechowe Mieszko Michaszki orzechowe
    Data przyd. 2027-03-30
    Mieszko krówka mleczna Mieszko krówka mleczna
    Data przyd. 2027-04-30
    Mieszko Marcepan czekoladki Mieszko Marcepan czekoladki
    marcepanowe oryginalne 260 g
    43,62zł/kg

    Cena: 11,34 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-04-30
    Mieszko Likwory o smaku whisky Mieszko Likwory o smaku whisky
    Data przyd. 2027-02-28
    Mieszko Likwory o smaku brandy Mieszko Likwory o smaku brandy
    Data przyd. 2027-02-28
    Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
    Czekoladki nadziewane wiśnie w alkoholu 142 g
    133,73zł/kg

    Cena: 18,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-07-30
    Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
    Praliny z wiśnią w alkoholu 285 g
    113,12zł/kg

    Cena: 32,24 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-08-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5