Tradycyjne Jadło Szynka Krucha Pieczona w Ziołach pakowana

Tradycyjne jadło
45
bardzo dobraTradycyjne Jadło Szynka Krucha Pieczona w Ziołach pakowana
55
Bardzo dobry produkt. Tradycyjne Jadło Szynka Krucha Pieczona w Ziołach pakowana
55
polecamTradycyjne Jadło Szynka Krucha Pieczona w Ziołach pakowana
44Tradycyjne Jadło Szynka Krucha Pieczona w Ziołach pakowana
Aromatyczna szynka wędzona prawdziwym dymem olchowym, pieczona na ogniu, przyprawiana świeżymi ziołami. Posiada charakterystyczny i niepowtarzalny smak oraz aromat.
Tradycyjne Jadło Szynka Krucha Pieczona w Ziołach pakowanaTradycyjne Jadło Szynka Krucha Pieczona w Ziołach pakowana
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

117,44 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3267000003920

3267000003920

Cena: 58,72 zł

Produkt chwilowo niedostępny
58.72 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt SZYNKA KRUCHA PIECZONA W ZIOŁACH marki Tradycyjne jadło?

Jak powstał produkt SZYNKA KRUCHA PIECZONA W ZIOŁACH firmy Tradycyjne jadło - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Składniki: mięso wieprzowe 96%, pozostałe 4%: zioła i przyprawy naturalne. Konserwowane solą peklową czyli mieszaniną soli kamiennej 99,5% i azotynu sodu 0,5%

Producent marki Tradycyjne jadło opisuje SZYNKA KRUCHA PIECZONA W ZIOŁACH tak:

Aromatyczna szynka wędzona prawdziwym dymem olchowym, pieczona na ogniu, przyprawiana świeżymi ziołami. Posiada charakterystyczny i niepowtarzalny smak oraz aromat.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:SZYNKA KRUCHA PIECZONA W ZIOŁACH

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru SZYNKA KRUCHA PIECZONA W ZIOŁACH firmy Tradycyjne jadło. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2022-11-28 22:59:17bardzo dobra
  • Zofia , 2021-07-26 08:38:34Bardzo dobry produkt.
  • 2020-05-15 00:09:13polecam



inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone

Wyrób firmy Tradycyjne jadło o nazwie SZYNKA KRUCHA PIECZONA W ZIOŁACH został przypisany do kategorii szynki wędzone, parzone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kummer Szynka Kaszubska Kummer Szynka Kaszubska
Data przydatności
2026-10-07
Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
w plastrach 120 g
83,25zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-19
Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
100 g
88,70zł/kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-17
Sokołów Boczek surowy wędzony Sokołów Boczek surowy wędzony
Data przyd. 2026-10-19
Kummer Ogonówka domowa Kummer Ogonówka domowa
0.330 g
19,01zł/kg

Cena: 21,86 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-12
Sokołów Baleron gotowany Sokołów Baleron gotowany
Data przyd. 2026-10-12
Balcerzak Polędwica sopocka Balcerzak Polędwica sopocka
Data przyd. 2026-10-15
Balcerzak Szynka z kurczaka Balcerzak Szynka z kurczaka
Data przyd. 2026-10-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5