Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana

Tradycyjne jadło
55
5Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana
510Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana
Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowanaTradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

119,47 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3267000003791

3267000003791

Cena: 35,84 zł

Produkt chwilowo niedostępny
35.84 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana firmy Tradycyjne jadło.

Jak powstał produkt Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana firmy Tradycyjne jadło - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mieso wieprzowe 96%, pozostałe 4%: zioła i przyprawy, substancja konserwująca: sól peklowa (sól+azotyn sodu).


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana firmy Tradycyjne jadło. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:00:395



inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone

Wyrób firmy Tradycyjne jadło o nazwie Tradycyjne Jadło Polędwica w ziołach, pakowana został przypisany do kategorii szynki wędzone, parzone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kummer Szynka Kaszubska Kummer Szynka Kaszubska
Data przydatności
2026-10-07
Sokołów Boczek surowy wędzony Sokołów Boczek surowy wędzony
Data przyd. 2026-10-19
Kummer Ogonówka domowa Kummer Ogonówka domowa
0.330 g
19,01zł/kg

Cena: 21,86 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-12
Sokołów Baleron gotowany Sokołów Baleron gotowany
Data przyd. 2026-10-12
Balcerzak Polędwica sopocka Balcerzak Polędwica sopocka
Data przyd. 2026-10-15
Balcerzak Szynka konserwowa Balcerzak Szynka konserwowa
Data przyd. 2026-10-27
Dolina Dobra Szynka 100% mięsa Dolina Dobra Szynka 100% mięsa
100 g
106,90zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-11
P R Z E C E N A -31%
Farmy Roztocza Szynka ze wsi BIO Farmy Roztocza Szynka ze wsi BIO
100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-05
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5