Kuchnia Staropolska Flaki staropolskie

Zainteresował Cię produkt Flaki wołowe w rosole. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska ?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kuchnia Staropolska :
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Energia | 169 kJ / 40 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 0,9 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 5,8 g |
| Sól | 1,2 g |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Ryba : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Kuchnia Staropolska opisuje Flaki wołowe w rosole. Produkt sterylizowany tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Flaki wołowe w rosole. Produkt sterylizowany firmy Kuchnia Staropolska . Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
- 2022-04-05 16:28:162 słoiki szklane rozbite /1 doszczętnie a w 1 mogą być okruchy szkła. Poza tym dobrze oceniam Firmę i polecam.
inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów
Kuchnia Staropolska Flaki staropolskie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 224 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
woda, żołądki wołowe 30 %, koncentrat pomidorowy 2 %, cebula, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, seler, ekstrakty przypraw, sól, glukoza, przyprawy (zawiera seler), marchew 0(...)
Cena: 12,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Flaki_po_zamojsku/59048.htmlWoda, żołądki wołowe 28%, warzywa w zmiennych proporcjach 9% (marchew, korzeń pietruszki, seler korzeń, cebula), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 1,6%, sól, aromaty, cukier(...)
Cena: 11,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Pamapol_Flaczki_wolowe_w_rosole/127100.htmlwoda, żołądki wołowe 30%, warzywa w zmiennych proporcjach 9% (marchew, korzeń pietruszki, seler korzeń, cebula), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 1,6%, sól, aromaty, cukier(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Pamapol_Flaczki_wolowe_po_zamojsku/127101.htmlsos pomidorowy 66 % [woda, koncentrat pomidorowy 4,4 %, mąka PSZENNA, cukier, skrobia modyfikowana, sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, natka pietruszki), przypr(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_pulpety_w_sosie_pomidorowym/43361.htmlwoda, fasola biała gotowana 34 %, kiełbasa wieprzowa 8 % [mięso wieprzowe, woda, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (z pszenicy), skrobia ziemniaczana, błonnik pszenny, błonnik gr(...)
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Fasolka_po_bretonsku_z_kielbasa/47274.htmlwoda, mięso wieprzowe 18,5 %, koncentrat pomidorowy 4,4 %, białko sojowe, mąka pszenna, cukier, sól, skrobia modyfikowana, płatki ryżowe, błonnik pszenny, warzywa suszone (pas(...)
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Klopsy_w_sosie_pomidorowym/47275.htmlgołąbki 54 % [kapusta 34 %, mięso wieprzowe 9 %, ryż, przyprawy (zawiera seler), ekstrakty przypraw, sól, glukoza, błonnik pszenny], sos pomidorowy [woda, koncentrat pomidorow(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Golabki_w_sosie_pomidorowym/53892.htmlkapusta biała 37,4 %, woda, kapusta biała kiszona 15,4 %, kiełbasa 7 % (mięso wieprzowe, woda, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (z pszenicy), skrobia ziemniaczana, błonnik pszen(...)
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Bigos_z_kielbasa/89255.html






Koszyk z zakupami